Garnitury Digel - funkcjonalne i klasyczne

Jesienno-zimowa kolekcja marki Digel to propozycja dla mężczyzn oczekujących od mody rozwiązań ciekawych i funkcjonalnych. W ofercie, zgodnie z tym do czego firma przyzwyczaiła nas od lat, znajdziemy klasyczne garnitury wykonane z materiałów najwyższej jakości, a w ich obrębie m.in. stałe hity czyli garnitury Proctect 3.
/ 31.01.2008 14:43
Jesienno-zimowa kolekcja marki Digel to propozycja dla mężczyzn oczekujących od mody rozwiązań ciekawych i funkcjonalnych.

W ofercie, zgodnie z tym do czego firma przyzwyczaiła nas od lat, znajdziemy klasyczne garnitury wykonane z materiałów najwyższej jakości, a w ich obrębie m.in. stałe hity czyli garnitury Proctect 3. Tradycyjnie kolekcja uzupełniona jest linią Ceremony, przeznaczoną na szczególne okazje.


Paleta kolorystyczna ze swoimi przytłumionymi, przygaszonymi tonacjami jest bardzo męska - antracyt, czarny, ciemna oliwka, khaki i wielbłądzi oddają najnowsze modowe trendy kolorystyczne, a mężczyźnie dodają aury tajemniczości.

Materiały i style proponowane w tym sezonie przez markę Digel odzwierciedlają dwa bieguny mody: techniczno-funkcjonalny i klasyczny. Najnowsze osiągnięcia techniczne wykorzystywane są przy tworzeniu tkanin, z których szyte są garnitury. Jest to odpowiedź na potrzeby tych, którzy żyją szybko i oczekują od odzieży nie tylko elegancji, ale i maksymalnej funkcjonalności. Z kolei mężczyźni ceniący tradycję na pewno wybiorą coś dla siebie wśród garniturów uszytych ze szlachetnych wełen oraz wełen łączonych z kaszmirem.

www.digel.pl