GaPa Fashion - kolecja jesień-zima 2010/11 - galeria

She’s the Lady! Kolekcja jesień-zima 2010/11 GaPa Fashion odwołuje się do najlepszych brytyjskich modowych inspiracji: nowoczesności formy i klasycznych kolorów lansowanych nie tylko przez stylową księżną Dianę, ale też przez ikony rocka. Dyskretny szyk, wzbudzająca zachwyt ponadczasowość, wspaniałe, zdecydowane dodatki, staranny makijaż i fryzura. Tak w skrócie można opisać brytyjską elegancją, której uosobieniem była Lady Di – niedościgniona ikona stylu, do której chętnie nawiązują projektanci. Ale współczesny brytyjski look to również wyrazistość, oryginalność, indywidualizm. To nawiązania do stylu nu romantic – nieco mrocznego image, zamiłowania do ciemnej gamy kolorów i kontrastów, wyrazistego makijażu.

/ 17.08.2010 18:04 POWRÓT DO ARTYKUŁU
GaPa Fashion - kolecja jesień-zima 2010/11 - galeria
Inspiracje latami 80. to nie tylko powrót power dressing. To również jakościowe nawiązania do świetnych tradycji umiarkowanej elegancji przełamanej zdecydowanymi detalami. Kobieta szykowna wie, że nowoczesny styl nie musi być szokujący. Ale może być zaprawiony pikantną nutką. Jak czerwone usta do stonowanej stylizacji proponowanej na jesień przez GaPa Fashion.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/21.09.2010 18:53
A mnie się podoba najbardziej to ażurowe cudo.... Sukienki i spódnice są świetne. Na czasie, na każdy rodzaj sylwetki, można je dowolnie łączyć z pozostałymi częściami garderoby w róznych kolorach, bo nie mają żadnych fikuśnych ozdób ani rzucających sie mocno w oczy wzorów. Idealne do pracy! Boskie...
/25.08.2010 11:08
Niektóre stylizacje są, moim zdaniem, nieco przyciężkie, chociaż pewnie taki miał być efekt... Natomiast ta sukienka chabrowa - marzenie!