GaPa Fashion - kolecja jesień-zima 2010/11 - galeria

She’s the Lady! Kolekcja jesień-zima 2010/11 GaPa Fashion odwołuje się do najlepszych brytyjskich modowych inspiracji: nowoczesności formy i klasycznych kolorów lansowanych nie tylko przez stylową księżną Dianę, ale też przez ikony rocka. Dyskretny szyk, wzbudzająca zachwyt ponadczasowość, wspaniałe, zdecydowane dodatki, staranny makijaż i fryzura. Tak w skrócie można opisać brytyjską elegancją, której uosobieniem była Lady Di – niedościgniona ikona stylu, do której chętnie nawiązują projektanci. Ale współczesny brytyjski look to również wyrazistość, oryginalność, indywidualizm. To nawiązania do stylu nu romantic – nieco mrocznego image, zamiłowania do ciemnej gamy kolorów i kontrastów, wyrazistego makijażu.

/ 17.08.2010 18:04 POWRÓT DO ARTYKUŁU
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/21.09.2010 18:53
A mnie się podoba najbardziej to ażurowe cudo.... Sukienki i spódnice są świetne. Na czasie, na każdy rodzaj sylwetki, można je dowolnie łączyć z pozostałymi częściami garderoby w róznych kolorach, bo nie mają żadnych fikuśnych ozdób ani rzucających sie mocno w oczy wzorów. Idealne do pracy! Boskie...
/25.08.2010 11:08
Niektóre stylizacje są, moim zdaniem, nieco przyciężkie, chociaż pewnie taki miał być efekt... Natomiast ta sukienka chabrowa - marzenie!