POLECAMY

Futro na topie

Prawdziwe i sztuczne, długie i krótkie, noszone do wieczorowej kreacji i do dżinsów. Futro rządzi tej zimy!
Prawie wszystkie gwiazdy kochają przepych i uważają, że brylantowa kolia i futro to synonimy luksusowej kobiety (oraz świadectwo zasobności mężowskiego portfela).

Futra dodają elegancji i stylu. Rozsławiły je gwiazdy Hollywood – Marlena Dietrich nie rozstawała się z etolą z białych lisów, Marilyn Monroe uwielbiała krótkie futerka z norek, a kolekcja futer z ocelotów, długowłosych małp, norek i szynszyli Elizabeth Taylor zapierała ludziom dech w piersiach.

Dziś gwiazdy równie chętnie noszą naturalne futra z najsłynniejszych domów mody (Fendi i Roberto Cavalli), co zabawne sztuczne futerka projektowane przez awangardowych designerów (np. Castelbajac).

W tym sezonie moda jest łaskawa dla wielbicielek futer, bo modne są nie tylko futrzane płaszcze i kurtki, ale również wielkie czapy, kołnierze i obszycia mankietów. Nie trzeba więc tracić fortuny na nowe futro z szynszyli, wystarczy obszyć lisimi kitami mankiety zeszłorocznego płaszczyka.
Tagi: futro
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/8 lat temu
futerko chetnie bym przytulila:) najchetnej z szynszyli:) a do tego czapke z srebrnego lisa albo z pastelowej norki!! boskie! futra gorą!
/8 lat temu
tez obdarlabym ze skory zywcem te bogate iglupie pozbawione moralnosci idjotki
/9 lat temu
Teraz już nikt nie zaprzeczy, że przeciwnicy futer to ludzie chamscy, prostaccy, pozbawieni jakiejkolwiek moralności, zasad moralnych i ludzkich odruchów. Wystarczy przeczytać ich komentarze.
POKAŻ KOMENTARZE (3)