POLECAMY

3 fryzury, które Cię odmłodzą

Dowiedz się więcej!
3 fryzury, które Cię odmłodzą fot. ONS

Przed wami 3 uczesania, które odmienią wasz wizerunek! Zobaczcie jakie fryzury odmłodzą was i sprawią, że będziecie mogły poczuć się jak prawdziwe gwiazdy. Przedstawiamy 3 metamorfozy hollywoodzkich celebrytek. Nagrodzonych Oscarami Reese Witherspoon i Anne Hathaway oraz niepowtarzalnej Kim Kardashian.

1. Powrót do korzeni


Reese Witherspoon jeszcze do niedawna upinała włosy w eleganckie koki, a grzywkę czesała na bok. Jednak ostatnio gwiazda obcięła włosy na prostego boba z delikatną grzywką. Ta najprostsza na świecie fryzura czyni cuda. Jak widać Reese ubyło minimum 10 lat!

2. Ostre cięcie


Anne Hathaway to najlepszy przykład, że ostre cięcie czyni cuda. Gwiazda, która obcięła włosy do roli w filmie, pozostała przy krótkiej fryzurce do dzisiaj. Porównując jej zdjęcia sprzed lat i tych sprzed kilku dni widać ogromną różnicę. Prawda?

3. W stronę słońca


Egzotyczna uroda Kim Kardashian szła w parze z ciemnymi włosami. Okazało się jednak, że rozjaśnienie włosów sprawia, że twarz "staje" w korzystniejszym świetle. Jeśli chcesz się odmłodzić pomyśl o delikatnych refleksach lub całkowitym rozjaśnieniu.

Do wykreowania wspaniałych, pełnych objętości fryzur polecam linię
Wellaflex Instant Volume Boost.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)