Katarzyna Zielińska - Z szarej myszki w rudego wampa!

Jej wizerunek zmieniał się wraz z angażami, które dostawała. Ciekawsze i lepiej płatne role wymogły na niej dbanie o styl i wygląd. A to procentowało. Poprawiony wizerunek pociągnął za sobą falę nowych propozycji zawodowych. Kasia Zielińska przeszła jedną z najlepszych metamorfoz wśród polskich gwiazd showbiznesu. Schudła, dostosowała styl ubierania do figury, zaczęła mocniej się malować i – co najbardziej zauważalne – zmieniła styl uczesania. Aktorka jest dowodem na to, że fryzura może zmienić kobietę!

Jej wizerunek zmieniał się wraz z angażami, które dostawała. Ciekawsze i lepiej płatne role wymogły na niej dbanie o styl i wygląd. A to procentowało. Poprawiony wizerunek pociągnął za sobą falę nowych propozycji zawodowych. Kasia Zielińska przeszła jedną z najlepszych metamorfoz wśród polskich gwiazd showbiznesu. Schudła, dostosowała styl ubierania do figury, zaczęła mocniej się malować i - co najbardziej zauważalne - zmieniła styl uczesania. Aktorka jest dowodem na to, że fryzura może zmienić kobietę!

Fryzury Katarzyny Zielińskiej

Fot. MW Media

Katarzyna Zielińska debiutowała w 1997 roku, kiedy zagrała mały epizod w „Klanie”. Miała wtedy 18 lat! Na dużym ekranie pojawiła się dwa lata później grając w „Córach Szczęścia”.  Potem pojawiały się coraz ambitniejsze role w „Quo Vadis”, „Dzień świra”, „Mój Nikifor”, „Plac Zbawiciela”, „Ryś”, „Och, Karol 2”, „Listy do M.”. Największą popularność przyniosła jej rola Marty z "Barw Szczęścia" i prowadzącej dwójkowe show "Kocham Cię Polsko", a także udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Pracę na planie łączy z aktorstwem teatralnym, kabaretowym, śpiewem i działalnością charytatywną.

Fryzury Katarzyny Zielińskiej

Fot. MW Media

Fenomen Kasi Zielińskiej - "stety i niestety" - polega na tym, że jest ona nie tyle podziwiana za swoją pracę (Najlepsza Aktorka – „Telekamery 2012”, Odkrycie roku – „Wiktory 2011”),  co niezwykle lubiana przez publiczność i media. W opinii społecznej jest sympatyczną, prostolinijną, wesołą, rozgadaną Kaśką! Jej wizerunek jest bardzo ciepły. To rzadkość u celebrytów, wśród których huczy od plotek, obraźliwych komentarzy i poniżających, godzących w prywatność zdjęć. Jak mówi sama Zielińska: „Staram się nie zauważać wokół siebie wrogów, skupiam się na dobrych ludziach” - jeśli to jej sposób na zjednywanie sobie zwolenników – to jest naprawdę dobry! Kierując się tym hasłem, aktorka mogłaby udzielić niejednej lekcji „kolegom po fachu” - jak nie walczyć z dziennikarzami, a z nimi po ludzku współpracować.

 

Fryzurowo zaczęło się nijako...

W półdługich włosach zaczesanych za ucho w kolorze szarej myszki... Powiało nudą...

Fryzury Katarzyny Zielińskiej

Fot. MW Media

 

Doczepione - spalone

W długich brązowych włosach wyglądała ciężko, ta fryzura dodawała jej lat....

Fryzury Katarzyny Zielińskiej

Fot. MW Media

 

Eksperyment z kolorem

W kwietniu 2008 po praz pierwszy pojawiła się publicznie zafarbowana na rudo (odcień mango i miedzi)! To był strzał w dziesiątkę! Kolor rozświetlił jej cerę i podkreślił piękne zielone oczy!

Fryzury Katarzyny Zielińskiej

Fot. MW Media

 

Cięcie „za ucho”

Bezpieczna długość i niebezpieczny kolor... coś tu nie gra...

Fryzury Katarzyny Zielińskiej

Fot. MW Media

 

Rudy bob

Wreszcie! Bezbłędna metamorfoza! Z niepozornej właścicielki długich, ciemnych włosów, Kasia zmieniła się w rudego, krótkowłosego wampa!

Fryzury Katarzyny Zielińskiej

Fot. MW Media

 

Eksperymenty z grzywką

Fryzury Katarzyny Zielińskiej

Fot. MW Media

W bobie ważne są:

1. włosy ścięte do linii brody, wycieniowane;

2. długa grzywka, którą można zaczesać na różne spodoby;

3. połysk – przy geometrycznych cięciach dobrze wyglądąją jedynie zdrowe, głdakie włosy;

4. naturalność – bob musi być lekki, a nie sztywny jak kask;

5. kolor – modne są zwłaszcza zdecydowane odcienie.

 

"Krótkie włosy" - nie zawsze tak samo!

O fryzurę Kasi dba Maryla Duda, stylistka fryzur m.in.: Ani Dąbrowskiej, Edyty Górniak i Kasi Glinki. Zobaczcie, co można wyczarować z krótkich włosów.

Fryzury Katarzyny Zielińskiej

Fot. MW Media

 

Symetryczny paź

Krótka grzywka podkreśla piękne oczy Kasi i symetryczny kształt twarzy.

Fryzury Katarzyny Zielińskiej

Fot. MW Media

 

Dziewczęca chłopczyca

Katarzyna Zielińska nie bała się zaryzykować. Na początku swojej drogi zawodowej miała włosy do ramion – zupełnie bez wyrazu. Dopiero zmiana koloru i radykalne cięcie sprawiły, że z  „szarej myszki” przemieniła się w gwiazdę salonów.

Fryzury Katarzyny Zielińskiej

Fot. MW Media

Więcej fryzur aktorki znajdziesz tutaj: Metamorfoza Kasi Zielińskiej

Fryzury Katarzyny Zielińskiej

 Fot. MW Media

Zobacz też: Styl Katarzyny Zielińskiej

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/28.01.2012 00:14
bardziej kobieco i gustownie w długich włosach.co to stylisci zrobia z pieknej kobiety.prosze zapuscic włosy
/25.01.2012 21:08
Zdecydowanie kobieta z klasą. Atrakcyjna bez tandetnej oprawy, jak większość naszych polskich gwiazdeczek.
/25.01.2012 17:22
Sympatyczna Osoba,ładna i z klasą-tak uważam ;)))
POKAŻ KOMENTARZE (1)