Fryzury Katarzyny Figury

Aktorka ma 50 lat. Jak na zapracowaną mamę trojga dzieci i taki dorobek artystyczny (m.in. 55 filmów), wygląda całkiem nieźle! Jako jedyna polska aktorka miała aż 3 sesje fotograficzne w Playboy'u (w 1994, 1997, 2008 roku)! Coś nam się wydaje, że to nie koniec. Zobaczcie, jak dawniej wyglądała Kasia Figura, a jak prezentuje się obecnie!

Aktorka ma 50 lat. Jak na zapracowaną mamę trojga dzieci i spory dorobek artystyczny (między innymi 55 filmów) wygląda całkiem nieźle! Jako jedyna polska aktorka miała aż 3 sesje fotograficzne w Playboy'u (w 1994, 1997, 2008 roku)! Coś nam się wydaje, że to nie koniec. Zobaczcie, jak dawniej wyglądała Kasia Figura, a jak prezentuje się obecnie!

Fryzury Katarzyny Figury

Fot. MW Media

Katarzyna Figura jest jedną z najlepszych i najpiękniejszych aktorek polskiej sceny. Dawniej kojarzono ją głównie z rolami seksbomb i głupiutkich blondynek. Choć wielokrotnie udowadniała, że jest utalentowaną aktorką z bogatym warsztatem (odznaczono ją kilkoma nagrodami, m.in.: dla najlepszej aktorki na Festiwalach Polskich Filmów Fabularnych, Orłami, Złotymi Kaczkami), wszyscy kojarzyli ją głównie z rozbieranych scen w „Kingsajzie” czy biegającą z falującym biustem w filmie kostiumowym „Pierścień i Róża”. Wizerunek ślicznej laleczki z telewizji próbowała przełamać oryginalnym ubiorem i odważną fryzurą. Ten styl pozostawiał niestety często wiele do życzenia, a eksperymentowanie z modą nie zawsze wychodziło jej na dobre. Obecnie powraca do stylu sprzed lat, wygląda młodzieńczo, seksownie, że nie sposób przejść obok niej obojętnie. Zobaczcie jak zmieniały się jej fryzury przez lata.

Zobacz też: Metamorfoza Katarzyny Figury

 

 

Półdługie

Zalotne spojrzenie, zachwycający uśmiech, pełne usta i falujące włosy! W latach 80. mężczyźni za nią szaleli!

Fryzury Katarzyny Figury

Fot. AKPA

 

Falujący paź

W latach 90. Kasia Figura wygląda subtelnie.

Fryzury Katarzyny Figury

Fot. AKPA

 

Łysa lub w peruce

Role fimowe i teatralne wymagają poświęceń. Do spektaklu "Alina na Zachód" Katarzyna Figura zgoliła głowę na łyso.

Fryzury Katarzyny Figury

Fot. MW Media

Jednak po zejściu ze sceny, aktorka też niejednokrotnie musiała wkładać peruki. W świecie show-biznesu plotkowano, że Figura miała tak słabe włosy, że musiała poddać się ich przeszczepowi.

 

Chłopczyca potragana

Po drugiej ciąży Katarzyna Figura ścięła włosy na krótko. Były rzadkie, trudne do ułożenia, a intensywna charakteryzacja na scenie mocno je obciążała. Zdarzało się, że aktorka wyglądała niedbale. Na zdjęciach sprawia wrażenie zmęczonej.

Fryzury Katarzyny Figury

Fot. MW Media

 

Chłopczyca uczesana

Nastroszone pióra wystarczyło zaczesać, by aktorka znowu wyglądała zachwycająco. Udział w Tańcu z Gwiazdami pozwolił jej odkryć swoją kobiecość na nowo.

Fryzury Katarzyny Figury

Fot. MW Media

 

Eksperymenty z grzywką

Krótkie fryzury mają to do siebie, że szybko mogą się znudzić. By je zmodyfikować, wystarczy fantazyjnie zaczesać grzywkę.

Fryzury Katarzyny Figury

Fot. MW Media

 

Zagęszczone

Czasem warto zagęścić włosy, by nadać swojej fryzurze objętości. Kasia Figura dzięki uroczej, gęstej grzywce odjęła sobie co najmniej pięć lat!

Fryzury Katarzyny Figury

Fot. MW Media

 

Eksperymenty z długością

Od jakiegoś czasu Katarzyna Figura zaskakuje długością włosów. Raz są krótkie a już za kilka tygodni długie! Przedłużane, zagęszczane, peruka - nie ważne! Aktorka wygląda olśniewająco!

Fryzury Katarzyny Figury

Fryzury Katarzyny Figury

Fot. MW Media