POLECAMY

Nowoczesne upięcie jak u Jennifer Lawrence

Nonszalancki koczek zrobiony z warkoczyków ma same zalety. Jest bardzo modny, seksowny i twarzowy. A co najważniejsze z łatwością zrobisz go sama.
Nowoczesne upięcie jak u Jennifer Lawrence fot. ONS
Upięcie z warkoczyków Jennifer Lawrence ma dziewczęcy luz i wdzięk. Jest także bardzo zmysłowe, bo ładnie odsłania szyję. Jeśli masz długie włosy, koniecznie je wypróbuj!

Jak zrobić fryzurę jak u Jennifer Lawrence krok po kroku podpowiada Maciej Wróblewski - stylista fryzur, ekspert marki Joico, właściciel salonu YOU & YOU:


1. Na umyte, wilgotne włosy nałóż lotion, który doda im dużej objętości bez obciążania. Dzięki niemu włosy będą lepiej się układały, a po wysuszeniu nabiorą pięknego połysku.

2. Podziel włosy na niewielkie sekcje i wysusz je na okrągłej szczotce. Nawijaj włosy, pasmo po paśmie i modeluj za pomocą gorącego powietrza suszarki, lekko odbijając je od nasady.Po wymodelowaniu pojedynczego pasma pozwól mu ostygnąć na szczotce. W międzyczasie możesz, używając drugiej szczotki, suszyć kolejne pasmo.

3. Zaczesz wysuszone włosy na czoło i wydziel z nich grzywkę, którą będziesz mogła później zaczesać na jedną stronę.

4. Wydziel trzy lub cztery niezbyt grube pasma po bokach głowy i zapleć je w warkocze. Włosy z tyłu głowy zwiąż w niski kucyk i skręć go tak, żeby powstał koczek. Podepnij go spinkami.

5. Na koniec opleć koczek warkoczami i podepnij. Gotową fryzurę utrwal suchym lakierem.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)