POLECAMY

Frong to najgorętszy trend plażowy - o co chodzi?

Skusicie się na coś takiego?
Frong to najgorętszy trend plażowy - o co chodzi? fot. ONS.pl

W Miami właśnie zakończył się słynny na całym świecie tydzień mody plażowej. To tam tworzą się trendy i stamtąd trendsetterki czerpią inspiracje. Okazuje się, że najgorętszy trend sezonu wakacyjnego 2017 to kolejny hit zaczerpnięty z poprzednich dekad. Nie będzie niespodzianek, wciąż inspirujemy się latami 80. i 90.

Frong - największy hit mody plażowej

Projektanci postawili przede wszystkim na głębokie wcięcie, czyli frong. Trend, który najlepiej zobrazują wam stroje kąpielowe ze "Słonecznego Patrolu". Wcięcie, które kończy się niemal na talii.

Poznaj najnowsze treny w modzie plażowej

Jesteśmy przyzwyczajone do biodrówek, dlatego trudno nam będzie się przestawić. Chociaż gwiazdy już od jakiegoś czasu lansują ten trend, należą do nich oczywiście Kardashianki czy chociażby modelka Hailey Baldwin (zdj. poniżej).

frong
|Od lewej: Bianca Eloise, Pamela Anderson, Hailey Baldwin - fot. ONS.pl|

Krój w tym stylu bardzo wydłuża nogi i wysmukla talię. Jest jednak dosyć problemowy. Wpijające się krawędzie czy materiał w kroczu nie zawsze wyglądać będzie jak na Pameli.

Jesteśmy przekonane, że współczesne wersje frong będą bardziej dla nas zjadliwe i za rok każda będzie szaleć za tym krojem. Niezależnie, czy jest to bikini czy jednoczęściowy kostium. Co wy na to?

Więcej mody plażowej:

Klapki z szerokim paskiem są hitem sezonu
Te stroje zrobią furorę na plaży
Kostium kąpielowy, a figura - nasze porady

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/rok temu
głupio gadasz, nie masz racji - do frong'ów to trzeba mieć biodra konkretne i kawał tyłka - wtedy wygląda to (i układa się) fajnie, a jak jest "szprycha" to wisi jak na wieszaku i fałduje się i jest właśnie "ble"
/rok temu
z tymi majtkami retro to chyba do serialu "kiepscy"
/rok temu
do tego trzeba być szprychą prawdziwą