POLECAMY

Z ostatniej chwili: to ona będzie twarzą najnowszej kampanii Reserved

Modelka pracowała już dla Gucci, Roberto Cavalli, Chloé czy Calvina Klein...
Z ostatniej chwili: to ona będzie twarzą najnowszej kampanii Reserved fot. serwis prasowy

Freja Beha Erichsen to duńska modelka znana z bardzo młodego wizerunku. W swojej karierze miała już okazję występować na prawie wszystkich najważniejszych wybiegach świata oraz na okładkach słynnych, modowych magazynów, tj. amerykańskiego, czy francuskiego Vogue’a.

Urodzona w 1987 roku Freja zawsze była bardzo energiczna i raczej chłopięca według stereotypowego postrzegania zachowań. Do jej ulubionych zabaw, jako dziecko, należało wspinanie się na drzewa czy jeżdżenie górskim rowerem.  Jako modelka została odkryta w wieku 17 lat przez kopenhaską agencję IMG. Jej modelingowy debiut nastąpił w 2005 roku, kiedy to otworzyła pokaz mody marki Miu Miu. Od tej pory brała udział w kampaniach reklamowych największych marek modowych na świecie, takich jak Gucci, Roberto Cavalli, Chloé czy Calvina Klein.

Więcej o Freji...

Jej imieniem nazwane zostały nawet akcesoria projektowane przez największych projektantów, jak np. torebka Freja by Chloé albo but na obcasie projektu Alexander Wang. Do listy sukcesów i talentów Freji, obok tych modelingowych, można przypiąć również te muzyczne. Erichsen gra na pianinie, gitarze oraz perkusji. Freja ma łącznie 16 tatuaży.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
Freja Beha Erichsen dla Reserved - wow!!!!