Francuski szyk - 3 inspiracje

Francuski styl charakteryzuje klasa, elegancja i szyk. Jeśli chcesz wglądać jak Paryżanka, zobacz nasze 3 stylizacje.

Francuski styl charakteryzuje klasa, elegancja i szyk. Francuzki zawsze wyglądają modnie i światowo. Przyglądając się bliżej ich stylizacjom dochodzimy do wniosku, że diabeł tkwi w szczegółach. Klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody, w połączeniu ze stylowymi dodatkami sprawi, że i Ty będziesz wyglądała jak Paryżanka, dlatego jeśli lubisz ten styl sprawdź nasze propozycje!

Francuski szyk - 3 inspiracje

Fot. Fotolia, Domodi

Spódnica tulipan z białym t-shirtem

Francuski szyk - 3 inspiracje

Zestawienie bieli i czerni to klasyka, którą możesz w nadchodzącym sezonie zastąpić odcieniami granatu lub szarości. Francuzki stawiają na prostotę, ale w niezwykłych formach, dlatego spódnica tulipan, w połączeniu z białym t-shirtem, będzie wyglądała efektownie. Do tego koniecznie kolorowa apaszka, okulary, tak charakterystyczne dla Paryżanek i… trampki z koronki. Coraz częściej szpilki właśnie zastępowane są butami typu jazzówki czy trampki.

Asymetryczne szorty i bluzka w paski

Francuski szyk - 3 inspiracje

Nasza druga propozycja jest dla osób, które uwielbiają też styl marynarski. Połączenie pasków z czerwienią i bielą sprawi, że będziesz wyglądała modnie, ale też elegancko. Francuzki słyną z łączenia wygody ze stylem glamour, dlatego śmiało możesz łączyć eleganckie ubrania ze sportowym obuwiem.

Spódnica w marynarskie paski i biała koszula

Francuski szyk - 3 inspiracje

Odcienie granatu, biel i marynarskie paski w połączeniu z czerwienią, to zdecydowanie najbardziej stylowy, francuski zestaw. Prosty, a jednak spektakularny. Nasza ostatnia propozycja to look na przykład do pracy. Modna elegantka! To zawsze się podoba!

Zobacz też: 7 podstaw garderoby, dzięki którym stworzysz styl współczesnej Audrey Hepburn

W oparciu o materiał prasowy Domodi.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/21.08.2015 11:57
mi sie zdecydowanie podoba wersja numer 2