Romantyczna aura nadmorskich wakacji w kolekcji F&F

Zajrzyjcie do naszej galerii!
Karolina Kalinowska / 09.02.2016 04:19

Wiosenno-letnia kolekcja F&F to przede wszystkim gra klasycznych krojów z różnorodnymi wzorami i fakturami. Marka stawia na przyjemne w dotyku materiały, wyraziste nadruki oraz eleganckie, ale praktyczne fasony, a wszystko w romantycznej aurze nadmorskich wakacji.

F&F - modne propozycje na wiosnę 2016

Pierwsze skrzypce w nowej kolekcji F&F gra styl marynarski. Motyw pasków i pasów pojawia się w wielu ciekawych wariacjach graficznych i kolorystycznych. Bardzo duże znaczenie mają również wykorzystane materiały. W wiosennej kolekcji kluczową rolę odgrywają przyjemne w dotyku i świetne gatunkowo dzianiny, satyna i batyst. Na uwagę zasługują luźne fasony ubrań umożliwiające swobodę ruchów. To jest niezwykle ważną podczas upalnych dni.

Wśród najnowszych propozycji tej znanej marki pojawia się wiele ubrań inspirowanych stylem lat 60-tych. Jest to kontynuacja bardzo modnego w ostatnich sezonach stylu retro, który zostaje podany w odświeżonym i unowocześnionym wydaniu. Minimalistyczną estetykę równoważą soczyste kolory - głównie odcienie niebieskiego, czerwieni i różu.

Mocnym akcentem wśród propozycji F&F jest denim. Występuje głównie w uwielbianej przez nas wersji total look.

Więcej modnych ubrań i dodatków na wiosnę 2016:

Hiszpański temperament i szalone lata 70. w Camaieu
Te rzeczy powinna mieć w szafie każda fashionistka
Seksowna i kobieca kolekcja Etam

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)