POLECAMY

FEMINI znaczy kobiecy styl

Bardzo kobiece kreacje nie tylko na wyjątkowe okazje.
Na tegorocznych londyńskich targach mody furorę zrobiły ręcznie robione motywy kwiatów i liści oraz kolorystyka utrzymana w bieli, jasnej zieleni i słonecznej pomarańczy z kolekcji wiosna-lato 2006.

FEMINI to kreacje dwóch krakowskich projektantek mody Moniki Pietrzak-Szlęk i Katarzyny Wilk-Filipowicz. Krawiectwo na najwyższym poziomie, najlepsze tkaniny (aksamit, czysty jedwab, satyna) oraz unikatowe projekty tworzą niepowtarzalny styl.

Co pół roku powstaje 160 modeli w pełnej kolorystyce. Szyją wszystko, od płaszczy po torebki. Katalogi i wzory rozsyłane są do sklepów - pięciu butików w Londynie, dwóch w Rzymie, jednego w Nowym Jorku i trzynastu w Polsce. To, co zostanie wybrane, wchodzi do produkcji.

FEMINI ubiera Magdalenę Cielecką, Edytę Jungowską, Joannę Żółkowską, Renatę Dancewicz. Z myślą o takich klientkach stworzona została linia Femini Special Design — pojedyncze egzemplarze na specjalne zamówienie. Tę limitowaną kolekcję można znaleźć w butikach w Krakowie, Warszawie, Londynie, Rzymie i Nowym Yorku. Na ubiegłorocznych londyńskich targach mody furorę zrobiły ręcznie robione motywy kwiatów i liści oraz kolorystyka utrzymana w bieli, jasnej zieleni i słonecznej pomarańczy z kolekcji wiosna-lato 2006.

Innych kolekcji marki FEMINI szukaj na stronie www.femini.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/12 lat temu
dla małego grona kobiet nie ten świat nie ten czas
/12 lat temu
ładne ale bez rewelacji przecież to nic nowego tylko w nowej ramce że tak powiem
/12 lat temu
wcale nie taka rewelacja, a femini special design to kpina! sprobujcie chciec cos uszyc - przekladanie terminow brak materialow, no i czasu, bo pokazy za granica wazniejsze, chyba tylko te znane klientki sa obslugiwane poprawnie
POKAŻ KOMENTARZE (2)