Fashion Week Poland, wiosna/lato 2012 fot. serwis prasowy

Fashionphilosophy Fashion Week Poland - wiosna/lato 2012

Piąta edycja imprezy rusza w Łodzi już 26 października
/ 29.08.2011 07:54
Fashion Week Poland, wiosna/lato 2012 fot. serwis prasowy

Kolejna edycja FashionPhilosophy odbędzie się w dniach 26-30 października 2011 r. w Łodzi. Tym razem pokazy Alei Projektantów i OFF Out Of Schedule oraz Showroom zlokalizowano w jednym miejscu, na terenie Kompleksu Centrum Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz w przyległych namiotach Miasteczka Fashion Week mieszczących się przy ul Tymienieckiego 22/24 w Łodzi.

W industrialnej przestrzeni łódzkich fabryk zaprezentowane zostaną trendy na sezon wiosna-lato 2012. Oprócz pokazów i wystaw odbędzie się panel szkoleniowy Let Them Know, wydarzenia towarzyszące oraz wiele imprez i wieczornych atrakcji. W tym czasie Łódź odwiedzą projektanci, dziennikarze, styliści, producenci, inwestorzy, handlowcy, celebryci i fascynaci mody z całego świata. Aleja Projektantów

W ramach Alei Projektantów, esencji FashionPhilosophy, pokazy odbędą się w dniach 28-30 października 2011 r (piątek-niedziela). Zaprezentowanych zostanie ponad 20 kolekcji uznanych designerów i marek odzieżowych Odbędą się także debiutanckie prezentacje. Już wkrótce poznamy nazwiska i marki październikowej edycji.