Fashion Week Poland 2012 już niedługo!

Fashion Week Poland jest prestiżowym tygodniem mody, który odbywa się w Łodzi dwa razy w roku. Przedsięwzięcie to, ma na celu zaprezentowanie sezonowych kolekcji nowych projektantów i danie im możliwości rozwoju oraz nawiązania kontraktów międzynarodowych.

Kolejna edycja Fashion Week Poland odbędzie się już w kwietniu - od 18-tego do 22-giego - w Łodzi. W tym roku organizatorzy postawili na kwiecień, aby nie pokrywał się on z zagranicznymi konkursami.  Następni młodzi i zdolni projektanci będą mieli szansę zaprezentować swoje stroje na sezon jesień/zima 2012 i pokazać nam co w nadchodzących sezonach będzie na topie. Chociaż dopiero wchodzimy w nastroje wiosenne, to dobrym pomysłem będzie zapoznanie się z trendami na kolejny sezon.

Zobacz też: Zara otwiera sklep internetowy!

Zobacz też: Edward Norton i Daria Werbowy razem?

Fashion Week 2012

Zobacz też: Roma Gąsiorowska projektuje ubrania!

Gościem specjalnym będzie Natalia Jaroszewska, jedna z najprężniej rozwijających się projektantek w kraju. Podczas ostatniej konferencji prasowej zorganizowanej przez twórców i sponsorów, ogłoszono pełną listę uczestników i przedstawiono harmonogram imprezy. Zapowiada się naprawdę ciekawy weekend pełen modowych nowinek. Miejmy nadzieję, że w Polsce będzie więcej tak rozwojowych przedsięwzięć! 

Zobacz też: Joanna Klimas - projektantka kobiecej duszy

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)