POLECAMY

Sukces 19-latka z warszawskiej Pragi na Fashion Week 2016!

Zobacz, którego polskiego blogera doceniła znana francuska marka!

Zobacz, którego polskiego blogera doceniła znana francuska marka!

fot. serwis prasowy Romka Gelo

Paryski tydzień mody tradycyjnie cieszył się olbrzymią popularnością, także wśród gwiazd. Modowe nowości podziwiali również sławni goście z Polski - Doda, Jessica Mercedes oraz Maffashion. Nie był to jednak jedyny polski akcent tego wydarzenia. W wielkim stylu zaprezentował się także Romek Gelo, bloger z warszawskiej Pragi.

Maison Anoufa docenił stylizacje Romka Gelo

Romek, to 19-latek coraz prężniej działający w branży modowej. Od kilku lat prowadzi własnego bloga - Gelardofashion blog, który jest wyrazem fascynacji modą streetwearową oraz ulicznym lokiem.

fot. serwis prasowy Romka Gelo

Zdobył rzeszę wiernych obserwatorów na swoim Instagramie oraz Facebooku, którzy chętnie śledzą jego kolejne modowe projekty. W roku 2015, w głosowaniu na portalu ReposeMag Romek został wybrany, obok Maffashion, blogerem roku.

fot. serwis prasowy Romka Gelo

2016 r. rozpoczął się dla młodego pasjonaty mody szczęśliwie. Chłopak został dostrzeżony i zaproszony do współpracy przez dom mody Maison Anoufa. Wziął udział w pokazie marki na Paris Fashion Week 2016, gdzie odpowiadał za stylizację modelek. Poszło mu rewelacyjnie! A jak komentuje wydarzenie sam Romek?

„To była prawdziwa szkoła życia, zwłaszcza że pokaz odbył się w
towarzystwie takich marek jak: Chanel czy Georgio Armani. Jestem na początku
swojej kariery i takie wydarzenie na pewno pomoże mi w osiąganiu kolejnych
celów. Cieszę się także, że na paryskim tygodniu mody towarzyszyły mi
Maffashion i Jessica Mecedes, których pracę bardzo cenię”

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Zobacz także:

Najlepsze męskie blogi modowe
Najnowsza kolekcja męska marki New Look
5 zalet kalisteniki

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/2 lata temu
Jak dla mnie super! Gratuluję!
/2 lata temu
Ta marka nie byla w oficjalnym kalendarzu tygodnia mody, skad pomysl zeby wymieniac ja obok Chanel ? Kazdy kto ma dostep do internetu moze to latwo sprawdzic. Widac w Polsce promowanie sie wymyslonym "na zachodzie" sukcesem to nadal droga do kariery.
/2 lata temu
Jak mozna opowiadac takie bzdury! Ta marka nie byla w oficjanym grafiku paryskiego tygodnia mody. Kazdy kto umie korzystac z internetu moze to sprawdzic.
POKAŻ KOMENTARZE (1)