POLECAMY

"Fashion People" - nowa książka Doroty Wróblewskiej

"Fashion People" to nowo powstający album o polskiej modzie ulicznej. Jego pomysłodawczynią jest Dorota Wróblewska, szefowa Domu Mody Forget-me-Not. Wspomaga ją grupa wolontariuszy. Tego jeszcze u nas nie było!
"Fashion People" - nowa książka Doroty Wróblewskiej

Dorota Wróblewska postanowiła pokazać szerszej publiczności, że polska rzeczywistość wcale nie jest szara. Znana producentka pokazów mody chce wydać książkę "Fashion People", w której zostaną zamieszczone zdjęcia zwykłych ludzi, którzy potrafią ubrać się nie do końca zwykle. Po prostu niebanalnie? Wykwintnie? Modnie? To będziecie mogli ocenić Wy - Czytelnicy. Obecnie szereg fotografów poluje w największych miastach Polski na nietypowo ubranych ludzi. Od razu składamy już gratulacje tym, których codzienne stylizacje zostaną nagrodzone obecnością na kartach tej niecodziennej książki.

Zobacz także: Trendy jesień-zima 2011/2012

Wydanie ''Fashion People'' dedykowane jest wszystkim, dla których moda stanowi ważną część życia, służy podkreślaniu ich indywidualnego stylu i wyrażaniu osobowości. Album będzie zawierał fotografie osób, których stylizacje nie pozwalają przejść obok nich obojętnie.  Pomysłodawczynią projektu jest znana na polskim rynku modowym producent programów TV i pokazów mody Dorota Wróblewska. Album „Fashion People” zilustruje różne style i trendy obecne w modzie polskich miast.

Zobacz także: 20 najważniejszych trendów sezonu!

„Pokażemy ekstrawagancję, minimalizm, klasykę i artystyczne podejście do mody. Przedstawimy osoby wyjątkowe, posiadające styl i wyróżniające się w tłumie. Album Fashion People pokaże inne, modne oblicze młodych ludzi" - powiedziała Dorota Wróblewska.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/8 lat temu
Nie dla psa kiełbasa chciałoby się rzec...
/8 lat temu
Na Zachodzie bardzo popularne jest i wszyscy zaczytujemy się w blogach ze zdjęciami street fashion, chyba jesteś nie na czasie totalnie, jeśli chodzi o wydarzenia modowe...
/8 lat temu
Nie czuje w tym mody..zresztą autor i okładka mówią za siebie.