Fashion in Charge fot. FREE

Fashion in charge

Czy można ubierać się modnie i kolorowo zimą? Jak dyskretnie wyróżniać się na ulicy ciekawym strojem? Wszystko to podczas pierwszego pokazu w ramach projektu Fashion In Charge.
/ 12.11.2009 08:50
Fashion in Charge fot. FREE

Moda to styl życia i obiekt zainteresowania wielu kobiet a, coraz częściej, również mężczyzn. Liczy się przede wszystkim oryginalność, pomysłowość i własny styl. Modnie znaczy ciekawie, indywidualnie, wygodnie i niekoniecznie drogo.

Fashion In Charge to projekt, którego celem jest organizacja w Poznaniu cyklicznych, comiesięcznych pokazów mody otwartych dla szerokiej publiczności. Każdy pokaz będzie odbywał się pod innym hasłem, spójnym z prezentowanymi strojami lub marką użyczającą ubrania na potrzeby pokazu. Będą to wydarzenia prezentujące zarówno modę damską, jak i męską.

Całość realizowana będzie w klimatycznych miejscach przy odpowiedniej oprawie muzycznej i dopasowanej scenerii. Stylistami pokazu są poznańskie szafiarki i poznańscy szafiarze, którzy piszą na tematy związane z modą. Za pośrednictwem pokazu podzielą się swoją wiedzą ze zgromadzonymi gośćmi. Podczas każdego pokazu powstanie cykl zdjęć przedstawiających prezentowane stylizacje, zarówno damskich jak i męskich zestawów ubrań. Zostaną one umieszczone na stronie internetowej www.fashionincharge.com

Pierwszy otwarty pokaz w ramach projektu Fashion In Charge odbędzie się 14 listopada 2009 roku w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu (ul. Kutrzeby 10). Całość rozpocznie się o godzinie 18.45.

Partnerami projektu są: New Yorker, Top Secret, Troll, Figl, Esotiq, Henderson, Gosh, Pracownia Stylu Pikanteria, Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa Akademia Tańca Pirouette oraz Fashion Cafe.

Patronat medialny nad projektem objęli: Radio PIN, Dilemmas Magazine, Kobieta.onet.pl, blog Street Fashion In Poznań, marketingdokobiet.pl oraz portale: Stylio.pl, Stylistka.pl, iWoman.pl, Sophisti.pl, Trendz.pl, Szafiarki.pl, mmpoznan.pl. oraz

Informacje oraz rejestracja dostępne na stronie www.fashionincharge.comJedne ze stylistek biorących udział w projekcie: Dominique Dębska i Joanna Bucior