Eva Minge ubiera kolejną gwiazdę!

Eva Minge znowu zaskakuje? Kto tym razem pokazał się w kreacjach jej projektu? Przypominamy, że do niedawna była to znana gwiazda... Cheryl Cole! Kto następny? Zobaczcie zdjęcia.
Eva Minge ubiera kolejną gwiazdę!

Nową gwiazdą, wybierającą projekty Minge, jest top modelka Victoria's Secret, aktorka, twarz Francuskiego Czerwonego Krzyża - Adriana Karambeu. Znacie ją? Niemieckojęzyczny magazyn "Live" opublikował sesję zdjęciową z udziałem gwiazdy w wieczorowych kreacjach polskiej projektantki. Czy to oznacza coraz większą sławę projektantki na świecie? Czas pokaże.

Zobacz też: Szwedzka blogerka zaprojektowała kolekcję dla H&M

Jak Wam się podoba sesja i jej styl? Założyłybyście takie kreacje na wieczorową okazję? Charakter sesji zdecydowanie współgra z rozpoznawalnym klimatem kolekcji Evy Minge. Różowa sukienka z drapowanym dekoltem jest powalająca (choć chyba lepiej wyglądałaby na mniejszym biuście). Brąz w stylu solarium jest mocno passe, a agresywny makijaż trochę postarza?

Przeczytaj także: Zły smak czy nowy trend? Sesja z małymi dziewczynkami!

Modelka, aktorka (wystąpiła w kilku produkcjach. m.in. "Pret-a-porter" Altmana) pochodzi ze Słowacji (rocznik 1971, jej panieńskie nazwisko brzmi "Sklenarzikowa"), studiowała medycynę w Pradze, ale zrezygnowała, gdy jej kariera w modelingu zaczęła się na dobre w Paryżu. Od 1998 roku jest żoną francuskiego piłkarza Christiana Karambeu. Mogliśmy ją także podziwiać reklamującą Wonderbra. Ma podobno najdłuższe nogi wśród topmodelek - 126 cm przy 183 cm wzrostu.

Czekamy na następne ciekawe wieści o Evie Minge i kibicujemy nowym sesjom oraz modowym projektom z jej udziałem.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)