Eva Green broni Galliano fot. ONS

Eva Green broni Galliano

Eva Green często sięgała po kreacje Johna Galliano. Długo nie chciała zabierać głosu w głośnej sprawie projektanta. Teraz postanowiła powiedzieć, co myśli.
/ 07.06.2011 06:28
Eva Green broni Galliano fot. ONS
Eva Green jest jedną z najpiękniejszych i najlepiej ubranych aktorek na świecie. Jej kreacje wzbudzają z reguły słowa uznania największych krytyków mody. Aktorka, którą z Johnem Galliano łączy bliska relacja, do tej pory nie chciała wypowiadać się na temat oskarżeń wobec projektanta. Teraz jednak postanowiła zabrać głos.

Nie rozmawiałam z nim. Jest mi bardzo trudno o tym mówić. John jest niebywale delikatną, wrażliwą i kreatywną osobą, z ogromnym poczuciem humoru. Jest niezwykle nieśmiały. Uwielbiam go. Chciałabym, żeby mógł cofnąć czas i żeby to się nigdy nie stało. Czasem każdy z nas popełnia  błędy. Nie sądzę, że John jest antysemitą. Ja jestem żydówką. On nie ma nic naprzeciw żydom. Problem w tym, że był pijany.
-
wyznała aktorka w magazynie "The Observer".

Galliano z pewnością zrobiło się miło, że ma takiego obrońcę. Zobaczył, że mimo wszystkiego co się stało, są ludzie, którzy stoją po jego stronie.