POLECAMY

Etniczne inpiracje w Reserved

Barwny, gwarny i upalny Marakesz fascynuje każdego, kto do niego dotrze. RESERVED również dało się oczarować etnicznemu klimatowi tego miejsca.
Etniczne inpiracje w Reserved fot. serwis prasowy
Powstała unikalna damska i męska jesienna kolekcja RESERVED pełna ciepłych kolorów i etnicznych motywów. Zapraszamy do salonów wszystkich tych, którzy cenią w modzie indywidualizm i wygodę. Najnowsza jesienna kolekcja już w sprzedaży.

Marrakesz to nie tylko mozaika barw, ale i kultur. Właśnie ta wielokulturowość i urokliwa tajemnica towarzyszą jesiennej kolekcji RESERVED. Tkaniny wykorzystane w kolekcji tworzą swego rodzaju jesienny koktajl gatunków, uwodzą różnorodnością form, pozwalają się ogrzać ciepłem etnicznych kolorów. Kolekcja obfituje w charakterystyczne dla tego typu stylistyki modele, zaczynając od haftowanych tunik, a kończąc na obszernych spódnicach.

W kolekcji nie zabrakło też dzianin o grubych, fantazyjnych splotach, często ozdobionych norweskimi wzorami. Pojawia się również koncept łączenia tkanin o zróżnicowanej fakturze. Całość dopełniają kolorowe czapeczki, szale, rękawiczki i zdobione torby oraz detale: naszywane koraliki, aplikacje, hafty często wykonane na wzorzystych tkaninach.

RESERVED jesienią komponuje sylwetkę pełną tajemnicy i egzotycznej inspiracji. Zmienia też nieco tradycyjny schemat europejskiego ubioru. Pokazuje, że czerpanie pomysłów z pozornie odległych miejsc może być zaskakująco twórcze. Zarówno Panie, jak i Panowie znajdą w jesiennych salonach RESERVED kolekcję, która pozwoli modnie i praktycznie ogrzać wrześniowe, październikowe i listopadowe dni. Jak zawsze RESERVED zachęca do kreowania ciekawych rozwiązań również z udziałem innych kolekcji, które  już czekają w salonach tej marki w 10 europejskich krajach.
Tagi: Reserved
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)