POLECAMY

Esy-floresy

Wyglądają jak mozaika albo kolorowy witraż. Ich mistrzem jest włoski dom mody Pucci, który już od lat słynie ze specyficznych, graficznych wzorów. W tym sezonie to jeden z najmodniejszych deseni.
Najmodniejsze są kolorowe sukienki w abstrakcyjne wzory. Nosimy je do kryjących rajstop w harmonizującym, jednolitym kolorze.

Modny tej zimy wzór powinien łączyć barwy ostre (róż, fiolet, zieleń) z neutralnymi (czernią, szarością). Esy-floresy dobrze wyglądają solo, nie łączymy ich z innymi deseniami. Za to idealnie rozjaśnią, urzymane w szarościach lub czerniach, kreacje.

Do graficznych wzorów w stylu lat 60. idealnie pasują natomiast błyszczące, plastikowe i lakierowane akcesoria.

Spodobała mi się kolorowa biżuteria z emalii, inspirowana wzorami a la Pucci. Wisiory, pierścionki i broszki ozdobione kolorowymi, geometrycznymi figurami to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej srebrnej biżuterii.

Duże jaskrawe wzory optycznie pogrubiają. Dlatego polecam je szczupłym osobom. Jeśli nie jesteś najszczuplejsza, a nie potrafisz się oprzeć tym deseniom, spróbuj na kolorowe ubrania wkładać ciemne okrycia: kamizelki, żakiety, kardigany.

Pola Madej / HOT
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)