Emu Austraia - kolekcja jesień-zima 2012 i 2013

Nowe kolory i nowe fasony w jesiennej kolekcji ubrań i butów Emu, zobacz lookbook!
/ 02.08.2012 07:48
Nowa kolekcja zaskakuje nowościami kolorystycznymi. Obok sprawdzonych barw inspirowanych australijskim krajobrazem, w ofercie pojawiają się kobalt, soczysta malina i modny liliowy. Wielbicielki piaskowego, popularnego koloru „mushroom” i orzechowego będą zadowolone, barwy te stanowią podstawę kolorystyczną kolekcji EMU Australia. Nie zabraknie również klasycznej czerni i czekoladowego brązu.

Tegoroczna kolekcja to również kilka nowych, atrakcyjnych fasonów. Klasyczne modele oraz tegoroczne premiery cechuje najwyższa jakość i precyzja wykonania. Buty zwracają uwagę starannymi wykończeniami i ozdobnymi detalami: metalowe elementy, ozdobne guziki.

Szalenie interesująco prezentuje się kolekcja ubrań. Kurtki, kożuchy, szeroka oferta swetrów i akcesoria powstały z najlepszych australijskich materiałów: wełny Merino, miękkich skór Nappa i skór owczych. Obok nowości sezonu, w kolekcji pojawiają się również sprawdzone i znane fasony w odnowionym wydaniu. Całość utrzymano w charakterystycznych dla EMU kolorach australijskiej natury.