Edyta Herbuś w sukience maxi fot. ONS.pl

Edyta Herbuś w sukience maxi - Wyprzedaże - Styl gwiazd

A do tego z polską metką!
Joanna Mroczkowska / 15.06.2016 06:43
Edyta Herbuś w sukience maxi fot. ONS.pl

35-letnia Edyta Herbuś nie zawodzi a na stylizacyjną wpadkę chyba się nigdy nie doczekamy ;) Tym razem aktorka pojawiła się na evencie współorganizowanym przez Ambasadę Indii w Polsce. "Dzień Jogi" bo tego dotyczyła impreza to sposób na promocję zdrowego dla ciała i ducha stylu życia. A takie też popiera sama gwiazda.

Edyta Herbuś w sukience z wyprzedaży

Tancerka i aktorka wybrała na tę okazję pudrową sukienkę maxi z kolekcji polskiej marki Tiffi. Długa kreacja przewiązana skórzanym paskiem nabrała całkowicie innego wydźwięku niż ta w oryginale. Do tego Edyta Herbuś założyła czerwone sandałki na obcasie od Aquazzura (te same, które miała na sobie Doda Rabczewska w Opolu). Całość prezentowała się naprawdę fantastycznie. No może z wyjątkiem torebki w dziwny wzór - ta do nas w ogóle nie przemawia.

Edyta Herbuś w sukience maxi
fot. ONS.pl

Jednak wracając do samej kreacji musimy przyznać, że prezentuje się zjawiskowo. A dla pocieszenia powiemy, że aktualnie znajdziecie ją na wyprzedaży w sklepie internetowym Tiffi. Przecenioną z 599 złotych na 179 złotych. Już chyba wiemy w co zaopatrzymy się na wakacje.

W co ubierać się latem 2016?:

Nasz wybór! Kolorowe płaszcze 7 wiosennych trendów, które są hitem Najładniejsze sukienki na wesele 2016