Edyta Herbuś w krótkich włosach

W czasie próby generalnej "Traviaty" tancerka i serialowa gwiazda Edyta Herbuś zaszokowała wszystkich swoim nowym wyglądem i krótką fryzurką.
/ 01.03.2010 07:56
W czasie próby generalnej "Traviaty" Mariusza Trelińskiego tancerka i serialowa gwiazda Edyta Herbuś zaszokowała wszystkich swoim nowym wyglądem i krótką fryzurką.

Edyta pojawiła się na próbie z czarną asymetryczną grzywką na czole i kosmykami przykrywającymi uszy. Fryzurka "zrobiona" była na gładko i lśniąco. Całości dopełniał bardzo mocny makijaż sceniczny. Mała szara sukienka z marszczonymi ramionami i wysokie buty to naszym zdaniem strzał w dziesiątkę. Jak Wam się podoba Edyta w takim wcieleniu?

Edyta Herbuś w krótkich włosach
Edyta Herbuś w krótkich włosach

Zamierzającym zajadle krytykować nowy look od razu wyjaśniamy - Edyta miała na sobie... perukę, która za sprawą stylisty fryzur Roberta Kupisza tak przemieniła aktorkę. Po premierze "Traviaty" tancerka pojawiła się już w charakterystycznej dla siebie fryzurze w stylu "Hollywood" - włosy były upięte, ale z przodu wił się delikatnie lekko zakręcony kosmyk. Mała czarna, czerwone paznokcie i czerwone (!) podeszwy beżowych szpilek to typowa już Edyta Herbuś w wersji wieczorowej i eleganckiej.

Edyta Herbuś w krótkich włosach
Edyta Herbuś w krótkich włosach

Warto też mocno podkreślić, że Edyta występowała w tym wielkim widowisku Mariusza Trelińskiego. Na scenie przeistoczyła się także w... blondynkę. Ten paź i grzywka to także oczywiście peruka.

Edyta Herbuś w krótkich włosach

A nam trochę żal, że to tylko peruki, bo wydawało się, że przez moment było odrobinkę ciekawiej stylistycznie i z charakterem. Choć aż trzech metamorfoz jednego wieczoru mogłaby tancerce pozazdrościć niejedna kobieta. A co Wy sądzicie na ten temat? Komentujcie poniżej.
WU
Fot. MWmedia