POLECAMY

Edyta Górniak - twarzą kosmetyków Soraya

Piosenkarka została nową ambasadorką linii scenicznej
Edyta Górniak - twarzą kosmetyków Soraya fot. ONS
Od 1 lutego Edyta Górniak będzie nową ambasadorką linii scenicznej kosmetyków Soraya. Piosenkarka będzie promować przełomowy produkt do makijażu.


Edyta Górniak po raz pierwszy rozpoczyna współpracę z marką kosmetyczną - z niecierpliwością czekamy na kampanię reklamową.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
Seria sceniczna ma sporo fajnych i dobrych kosmetyków. Najpierw miałam z tej serii balsam do ciała, potem podkład sceniczny i na koniec uzupełniłam zestaw silikonem. Balsam bardzo dobrze nawilża ciało i ma przyjemny zapach szybko sie wchłania i jest wydajny. Silikon super wygładza zmarszczki i niweluje wszelkie zmiany na twarzy, wypełnia delikatne zmarszczki i nadaje gładki wygląd. Podkład na koniec nadaje buzi naturalnego kolorytu i co ważne długo i dobrze sie trzyma na twarzy. Makijaż nie wymaga poprawiania w ciagu dnia.
/5 lat temu
Z serii scenicznej Soraya posiadam silikon i podkład i uważam je za wyjątkowe kosmetyki. Silikon sceniczny wygładza zmarszczki i wypełnia je delikatnie nie powodując wysuszania skóry, jest to produkt nawilżający. Podkład sceniczny bardzo ładnie kryje twarz, rozprowadza się łatwo, nie spływa i utrzymuje naturalny wygląd skóry. Obydwa te kosmetyki uzupełniają się bardzo dobrze. Jestem z nich zadowolona i nie zmienię ich niezleżnie od tego, kto będzie je reklamował.