POLECAMY

Edyta Górniak w futurystycznym makijażu

Piosenkarka lansuje nowy styl w makijażu - po raz trzeci pojawiła się z kolorową kreską między brwiami...
Edyta Górniak w futurystycznym makijażu fot. ONS
Co kryje się za kolorową kreską między brwiami Edyty Górniak? Wygląda na to, że Edyta Górniak znalazła nowy sposób na zwrócenie na siebie uwagi. Tym razem postawiła na dość nietypowy element w makijażu. To już trzeci raz, kiedy Edyta Górniak pojawia się w kolorowej kresce między brwiami.

Nam taka kolorowa kreska u Edyty Górniak bardzo się podoba. Dzięki nim makijaż nabiera nowoczesnego charakteru. Edyta Górniak na naszych oczach staje się trendsetterką!

Na imprezie "Sabat Czarownic" Edyta Górniak zaprezentowała żółtą kreskę. Ten kolor podoba nam się bardziej niż kolor biały, gdyż ładniej komponuje się z oliwkową karnacją Edyty Górniak.

Impreza Wianki nad Wisłą 2012 była drugą, na której Edyta Górniak pokazała się w białej kresce między brwiami. Tym razem o wyborze tego koloru zadecydowały włosy w różnych odcieniach. Biel to jedyny słuszny wybór przy takiej stylizacji - wygląda neutralnie i "nie kłóci się" z neonowymi pasemkami.

Pierwszy raz białą kreskę Edyta Górniak pokazała na festiwalu TOPTrendy 2012. Tak oryginalny makijaż wywołał lawinę komentarzy. Dla nas to strzał w dziesiątkę!

A co Wy sądzicie na temat barwnych kresek Edyty Górniak? Hit czy kit?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (23)
/5 lat temu
Dziwny makijaż, ale czego się nie robi, żeby zrobić wokół siebie szum. Niczym Lady Gaga czy Doda. Ma to pewnie jakiś cel :)
/5 lat temu
Edyta jest piekna i wszystko jej pasuje!!
/5 lat temu
pIĘKNA pIOSENKARKA eDYTA gÓRNIAK
POKAŻ KOMENTARZE (20)