Edyta Górniak i jej kreacje w "Tańcu z Gwiazdami"

Edyta Górniak musiała pożegnać się z programem i nie dotarła do finału "Tańca z Gwiazdami". O Kryształową Kulę będą walczyć Monika Pyrek i Paweł Staliński. My przypominamy kreacje Edyty Górniak z programu, bo rzeczywiście mocno wyróżniały się na tle innych. Były z reguły prostsze, bardziej stylowe i osadzone w epoce, a także pozbawione zbędnych dekoracji i ozdobników. Podobno to wynik współpracy wokalistki ze stylistką TVN Dorotą Williams. Która z kreacji była najpiękniejsza?

Edyta Górniak i jej kreacje w "Tańcu z Gwiazdami"
Błękitna sukenka do standardu pasowała idealnia. Warto zwrócić uwagę, że także jest prosta, bez udziwnień i typowo tanczeczno-towarzyskich ozdób.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/4 lata temu
ja kocham Edytke super suknia
/8 lat temu
Suknia nr siedem czarna na szeleczkach,zmysłowa,kobieca w każdym detalu.Myślę,że nie ma kobiety ,która nie pragnie tak eleganckiej kreacji w swojej szafie.Subtelna koronka pobudza zmysły,ukazuje smukłość sylwetki i zgrabne nogi kobiety.
/8 lat temu
[quote=kokosanka] Największe wrażenie robi na mnie Edyta Górniak w kreacji „Wycięta mini z frędzlami”. Całość podkreśla jej styl, naturalne piękno i osobowość. Ciemny kolor mini ukształtowanej z wielu liter V zakończonych równomiernie rozłożonymi drobnymi frędzlami oraz dekolt w kształcie litery V ,eksponujący biust, wydłuża i wyszczupla jej i tak smukłą sylwetkę. Barwne frędzelki w okolicy bioder przykuwają uwagę do zgrabnych nóg . Fryzura składająca się z drobnych , poskręcanych w spirale pionowych loczków i okrycie głowy zamyka cudownie całą kompozycję wywołując uśmiech na twarzy gwiazdy. Wszystko to powoduje, iż sylwetka jest delikatna , wiotka jak trzcinka i porywająca do tańca. Dlatego kreację tą uważam ją za najładniejszą. [/quote] Ostatnie zdanie mego tekstu powinno brzmieć „ Dlatego kreację tę uważam za najładniejszą.”.
POKAŻ KOMENTARZE (8)