Viola Śpiechowicz

Domowe stroje Violi Śpiechowicz

Specjalnie dla AlmiDecor Viola Śpiechowicz zaprojektowała wygodne, swobodne stroje do chodzenia po domu, ale nie tylko
/ 20.01.2010 15:08
Viola Śpiechowicz
25 stycznia w salonie AlmiDecor w warszawskich Złotych Tarasach rozpoczyna się sprzedaż kolekcji strojów zaprojektowanych przez Violę Śpiechowicz. Dominują w niej wygodne ubrania typu casual, ale są też kreacje wieczorowe.

Kolekcja Violi Śpiechowicz rozszerza znaczenie hasła AlmiDecor – „Loving Home“. AlmiDecor proponuje meble, piękne przedmioty, zapachy i światło, tworzące niepowtarzalną atmosferę wnętrz, w których przebywają ludzie. To oni są najważniejszym elementem każdej przestrzeni – w swoim domu powinni się czuć równie dobrze jak w swoim ubraniu – mówi Viola.

Viola Śpiechowicz stworzyła dla AlmiDecor damską kolekcję wygodnych, domowych ubrań, w których dzięki nowoczesnym konstrukcjom i zastosowaniu miękkiej bambusowej tkaniny czujemy się dobrze i swobodnie. Takie stroje możemy nosić w domu, ale także bez przebierania się przyjąć gości, wyjść na imprezę albo – jeśli zajdzie taka potrzeba – „uratować świat”. Zwiewne sukienko-peniuary przypominają o tym, że w domu powinniśmy czuć się szczęśliwi i atrakcyjni.

Viola Śpiechowicz docenia staranność i precyzję z jaką dobierana i eksponowana jest spójna oferta AlmiDŹcor. Dwa lata temu zaprezentowano tu kolekcję projektantki – stroje stały sie świetnym dopełnieniem harmonijnych wnętrz. Obie marki łączy misja przekazywania ludziom piękna i radości, stąd pomysł na wspólne przedsięwzięcie, którego początkiem jest sprzedaż kolekcji Violi Śpiechowicz w salonie AlmiDŹcor w warszawskich Złotych Tarasach. Sprzedaż rozpocznie się 25 stycznia!