Doda jest porządna? fot. MWmedia

Doda: "Nie kopiuję Gagi"!

Czyli Rabczewska nie uważa się za kopię Gagi...
/ 02.03.2011 15:46
Doda jest porządna? fot. MWmedia

Prezentujemy Wam wypowiedź Dody na temat tego, czy uważa się za kopię zagranicznych gwiazd. W zasadzie znamy odpowiedź - nie, nie uważa. Ale mamy także niespodziankę! Bynajmniej nie twierdzi, że wszystko wymyśla sama!

"Poza tym, że kocham muzę jestem też wielką pasjonatką mody. załamują mnie ignoranci, piastujący zdawać by się mogło "opiniotwórcze" stanowiska, którzy ośmielają się wypowiadać na temat trendów, swoją wiedze opierając jedynie na zdjęciach zagranicznej gwiazdy, jak małolaty w Bravo girl zatem widzę i grzmię.

udzielę im małej lekcji mody, która pozwoli im następnym razem odkryć ich brak wiedzy w mniej oczywisty sposób. kolorowe włosy. pomysł projektantów sprzed 2 lat. jeżeli jeszcze raz zobaczycie u gwiazdy światowego formatu coś nowego, a następnie to samo u mnie i u setki innych pasjonatek mody to znaczy tylko tyle, że INSPIRUJEMY się modą, która po to jest. ślady twórczości projektantów możemy zobaczyć u wielu artystek co nie znaczy, że jedna od drugiej ściąga, tylko, że śledzą trendy ale nie poprzez analizowanie garderoby koleżanek z branży tylko wybiegów mody!! to tam własnie, w pierwszej kolejnosci rodzą się nowosci. mam nadzieję, że moja " łopatologia" pomoże zrozumieć tak niesamowity i złożony temat jakim jest moda i zarazi Was moją pasją. Reasumując ,zamiast ślęczęć na forum gagi ...kupcie sobie Vouga!"

Zachowaliśmy oryginalną pisownię. Co sądzicie? Przekonują Was argumenty Dody?

Zobacz też : Co Doda zrobi ze swoją Cometą?

Tagi: Doda