POLECAMY

Hit & Kit na pokazie Paprocki i Brzozowski - makijaże

Zobacz, kto naszym zdaniem tego wieczoru wyglądał pięknie a kto niestety nie
Hit & Kit na pokazie Paprocki i Brzozowski - makijaże fot. ONS/ kolaż polki.pl

To było jedno z największych wydarzeń tego roku! Tłum gwiazd, gwiazdeczek i celebrytów na pokazie duetu Paprocki & Brzozowski. Niestety wiele osób tego wieczoru nie popisało się swoimi kreacjami ani makijażem. Panie dwoiły się i troiły starały się zaprezentować w eleganckich stylizacjach ale daleko im jeszcze do hollywoodzkiego stylu.

Naszą uwagę przykuły dwie stylizacje jedna świetna Aleksandry Kisio druga niestety bardzo słaba Mai Sablewskiej. Aleksandra postawiła na bardzo delikatny makijaż, który dodał jej uroku. Oczy delikatnie podkreślone ciemnym cieniem i mocno wytuszowane. Kości policzkowe muśnięte różem w odcieniu ciepłej pomarańczy, a usta podkreślone delikatnym błyszczykiem. Kreacja w bardzo odważnych kolorach czyli pomarańczowa koszula zestawiona z różową spódnicą to był strzał w dziesiątkę. Aż powiało wiosną. Włosy spięte w elegancki kok odsłoniły piękną szyję aktorki.

Natomiast Maja Sablewska wyglądała tego wieczoru na bardzo zmęczoną. Usta w kolorze ciemnej śliwki są modne tej jesieni ale nie pasują do stylistki. Czarna kreacja, smutny makijaż niestety pogrążyły Sablewską, która jest ostatnio uważana za ikonę stylu. Szkoda. Wierzymy jednak, że była to jednorazowa wpadka gwiazdy.

Kto Waszym zdaniem lepiej wypadł? 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Szablewska wygląda lepiej Aleksandry Kisio poszla w zbyt pomarańczowe kolory i się zlała, za dużo różu i zbyt jasne wręcz mączne centrum:)