Do samej ziemi

Płaszcze ze skóry, błyszczącego tweedu czy miękkiej wełny, w zwierzęcy deseń lub wykończone futrem są przepustką do świata mody.
do1.jpgZapomnij o niezdecydowanych długościach 3/4! W tym sezonie płaszcz powinien być ekstremalnie długi. Wiązany w talii (wersja kobieca) lub prosty, nieco za duży (wersja oversize) pojawił się na dziesiątkach wybiegów. Ze skóry, błyszczącego tweedu czy miękkiej wełny, w zwierzęcy deseń lub wykończony futrem jest przepustką do świata mody. Nie przegap takiej okazji!

Fot.: Medium
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/13 lat temu
Długie płaszcze są niezwykle tajemnicze, ponieważ wiele zakrywają, ale mają w sobie coś takiego..magicznego. Szczypta romantyzmu i tajemniczości-myslę, że to najodpowiedniejsze określenie.
/13 lat temu
Czy ktoś z piszących tu komentarze ma pojęcie o projektowaniu ubioru?Projekty są świetne,ekspresyjne i wyszukane, z lekką nutką dekadencji...to jest sztuka w każdym znaczeniu tego słowa.
/13 lat temu
moim zdaniem to moze jest w modzie ale bym tego nie zalozyla czula bym sie jak ze sredniowiecza i napewno bylo bu duzo komentarzy na moj temat
POKAŻ KOMENTARZE (3)