POLECAMY

Długa spódnica - moda uliczna 2012!

Maksymalna długość z maksymalnym seksapilem króluje na ulicach każdej szerokości geograficznej. Spódnice maksi nosimy do pończoch, kozaków i getrów. Zobacz, jak to wygląda na ulicy.

Maksymalna długość z maksymalnym seksapilem króluje na ulicach każdej szerokości geograficznej. Spódnice maksi nosimy do pończoch, kozaków i getrów. Zobacz, jak to wygląda na ulicy.

Większość domów mody na zakończeni roku 2011 zaprezentowało długie prześwitujące spódnice. Nic dziwnego, są enigmatyczne, zakrywają, ale ukazują i doskonale wpisują się w obecne trendy lat 70-tych. Trochę bohemy, rockowe nuty, a nawet styl orientalny do nich doskonale pasuje. Zobaczmy, jak ten trend interpretują dziewczyny z całego świata.

Sam sex!

Kiki z Tajlandii, Just z Hiszpanii

Mała czarna założona pod długą, prostą halkę to niezwykle efektowna kreacja! Drobna biżuteria lub mocny makijaż skutecznie podkreślą całą stylizację i idealnie nadadzą się na wieczorne wyjście. Dla uzupełnienia stylizacji, można postawić na ramoneskę lub długi szal - kolejny hit tego sezonu! Nie zapomnij również o wysokich obcasach - niezwykle seksownych!

Kolor zieleni

Charlotte z Warszawy, Lizza z Another planet

Cieniowana zieleń od góry czy od dołu? Niezależnie, którą wybierzesz - trafisz w trendy! Gradient na materiałach jest obowiązującym motywem nadchodzącego sezonu. Jak widać na załączonych przykładach, warto zestawiając ją z dzikimi wzorami lub niezwykle orzeźwiającą pomarańczą.

Mini przód - maksi tył

Arabella z Oxfordu, Jennifer z Kalifornii

Beżowe, cieliste, miedziane - istotne, by były ciepłe i dodatkowo podwyższały temperaturę wokoło kusego przodu. Wodzą na pokuszenie i kuszą swoją frywolnością. Doskonale czują się z luźną górą oraz dopasowaną koszulą. Można również postawić na gorset i marynarkę - gdyby wypadło ci wieczorne wyjście.

Podwijana czerń

Lily z Londynu, Klementyna z Francji

Kolejny przykład unikatowości czerni. Można ją zostawić na wzór kombinezonu lub obszernie oddzielić od reszty stylizacji szerszym paskiem. Dla zachowania proporcji, w przykładzie drugiem, warto zdecydować się na duży element - torebkę lub kapelusz. Co do monochromatycznej czerni, warto pamiętać o akcencie kolorystycznym - zastąpi on nawet biżuterię.

Jasna postać

Femmina z Londynu, Alice z Nowego Yorku

Można również wybrać rodzący się trend zimowy na jasne spódnice, które mają majestatycznie prezentować się w chłodnym otoczeniu. Warto nad tym pomyśleć, gdyż w istocie takie stylizacje mogą wyglądać wręcz bajecznie. Wystarczy dodać srebrną biżuterię lub połysk pereł, by poczuć się jak majestatyczną królowa zimy.

Musztrada po obiedzie

Oana z Zagrzebia, Marie z Chicago

Długie kryte spódnice, niczym zasłony - muszą być wyraziste! Jedynym sposobem na to jest kolor! Wybierajmy przygaszone czerwienie i żółcie - doskonałe barwy jesieni, ale i wiosny. Ocieplą i dodają smaku całej stylizacji.

Okruchy lata

Emma z Szwecji, Marie z Hiszpanii

Delikatny pomarańcz jest jak wspomnienie lata. Mimo chłodnej pory roku warto o nim pamiętać, bo idealnie współgra z aktualną kolorystyką chłodnych błękitów i fioletów.

Czarna wdowa

Jasmin z Singapuru, Yumi z Singapuru

Czerń od stóp do głów? Czemu nie! To ironiczna alternatywa bojkotujących najnowsze trendy bieli i kolorów,  także wyrazista forma podkreślenia swojego charakteru. Łatwo przemienić ją w rockową, punkową, a tym bardziej gotycką. Neo-gotyk staje się ciekawym zjawiskiem tegorocznych sesji fotograficznych. Co jest w nim nowego? Drobne akcenty kolorystyczne oraz pióra.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 lat temu
Niektóre kiecki są super! Nareszcie przestaną gadać- co ty takie długie kiecki nosisz:)
/7 lat temu
Długa spódnica będzie prawdziwą gratką dla stylistów.Oni już będą wiedzieć, jak skutecznie nas do niej przekonać ;)))