POLECAMY

Dlaczego lepiej nie nosić czerni latem

Proponujemy zrezygnować z tego koloru na czas upalnych wakacji. Dlaczego? Z powodów modowych, estetycznych i praktycznych. Czytaj jakich!
Dlaczego lepiej nie nosić czerni latem fot. ONS

Kolor jest ciekawy, przyciąga wzrok, odmładza! ma same zalety, po co więc latem ubierać się na czarno. Daj się przekonać, że nie warto!

Czerń przyciąga słońce i szybko się nagrzewa! zakładając czarne ciuchy narażasz się na jeszcze większe ciepło niż jest na zewnątrz i się w nich praktycznie gotujesz!

Czerń nie króluje na żadnym wiosenno-letnim wybiegu pret-a-porter (nie licząc ekscentrycznych projektantów, którzy kochają mroczny klimat nawet w wesołe lato), więc nosząc czarny jesteś nie modna.

W czarnym latem przy dziewczynach w kolorowych zwiewnych sukienkach wyglądasz ciężko i ponuro.

Wiele czarnych sukienek wygląda jak koktajlowe kreacje na późne popołudnie, chyba nie chcesz być nieodpowiednio ubrana np. na plaży czy sopockim molo!

Lato to czas kiedy usprawiedliwiony jest nawet najbardziej szalony i odblaskowy kolor. Dlaczego więc tego nie wykorzystać, a czarny zostawić na zimę?

Czarne sukienki i bluzki usprawiedliwiamy tylko pod warunkiem, że są w letni deseń np. białe kokardki, czy łąkowe kwiatki.

A oto dowody, które świadczą o tym, że czerń latem wygląda przygnębiająco i nie na miejscu! czyż Victoria i Lilly nie wyglądają bardziej promiennie w kolorach?Victoria BeckhamLilly Cole

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)