POLECAMY

Dercos Vichy

Warto po niego sięgnąć, gdy mężczyzna ma problemy z nadmiernym wypadaniem włosów.
Dercos Vichy

Jeśli twój facet z coraz większym niepokojem przygląda się swojej przerzedzającej się czuprynie, namów go do stosowania szamponu zagęszczającego Vichy Dercos (200 ml, 45 zł). Dzięki zawartości witaminy B5, żeń-szenia i opatentowanego składnika aktywnego SP94 włosy stają się grubsze, mocniejsze i elastyczniejsze.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/4 lata temu
Ja też testowałam ampułki NEOGENIC KURACJA STYMULUJĄCA WZROST NOWYCH WŁOSÓW. Mam problem z wypadającymi i cienkimi włosami w dodatku skóra głowy przetłuszcza się dosyć szybko. Opakowanie jest bardzo wygodne do przechowywania, aplikator jest wytrzymały, nie miałam z nim problemów. Jedyne do czego można się przyczepić to problem z plątającymi się długimi włosami przy aplikowaniu preparatu. Kurację stosowałam 3 miesiące. Po tym czasie zauważyła poprawę gęstości włosów i wzrost nowych włosów. Niestety włosy wypadały w takiej samej ilości jak przed kuracją. W dodatku przy przetłuszczających się włosach kuracja wymaga żeby myć włosy jeszcze częściej także trzeba się z tym liczyć decydując się na kurację tego typu. Kuracja jest długa, trzeba być systematycznym i wytrwałym ale efekt stosowania jest zadowalający. Trzeba być też przygotowanym na to, że preparat ma dosyć silny i specyficzny zapach, ale utrzymuje się on tylko chwilę.
/4 lata temu
Ostatnio miałam przyjemność testować NEOGENIC KURACJA STYMULUJĄCA WZROST NOWYCH WŁOSÓW Z OPATENTOWANĄ CZĄSTECZKĄ STEMOXYDINE 5%. STEMOXYDINE – pierwsza cząsteczka, która odtwarza środowisko hipoksji w mieszku włosowym. Uśpione cebulki włosów zostają pobudzone i wchodzą w fazę aktywności. Włosy odzyskują gęstość. Szczerze mówiąc już po dwóch tygodniach stosowania włosy poprawiły się, lepiej się układały. Po pełnej 3-miesięcznej kuracji zauważyłam przyrost nowych dotychczas uśpionych włosów. Kuracja jest długa i trzeba być wytrwałym ale efekt stosowania jest naprawdę widoczny POLECAM