Denimowa jesień w Reserved

Denim zwiastuje modną zmienność, ukazuje inny wymiar stylu. Tej jesieni w Reserved jeans powraca w najlepszym wydaniu!
/ 14.09.2011 07:06

Denim zwiastuje modną zmienność, ukazuje inny wymiar stylu. Tej jesieni w Reserved jeans powraca w najlepszym wydaniu!

W nadchodzącym sezonie Reserved prezentuje wyjątkową, denimową kolekcję. W ramach kampanii Beatiful Story, jeansowe stylizacje prezentuje twarz jesiennej kampanii marki, światowej sławy modelka Sasha Pivovarova. Prezentowana przez nią kolekcja to jeansowa klasyka w bardzo nowoczesnym i kobiecym ujęciu.

Denim to uniwersalny i ponadczasowy materiał. Początkowo jachtowe płótno obecnie powracające jako nowosezonowy trend w odmiennej odsłonie.

Klasyczne spodnie w wersji slim fit czy super modne w tym sezonie flary w barwie od ciemnego, nasyconego granatu po odcienie niebieskiego i błękitu to absolutne must have nadchodzącej jesieni.

Kobieca wizja jeansu to również spódnice – proste klasyczne, a la bombka, z podwyższoną talią. W kolekcji odnajdujemy również klasyczne kurtki jeansowe i denimowe koszule, które w damskim wydaniu prezentują się niezwykle sexy.

Jachtowa tkanina pozwala na modną zabawę stylem. Podkreśla kobiecość i dziewczęcość dając równocześnie poczucie luzu i nieskrępowania- i właśnie o to chodzi w modzie, i właśnie taki jest jeans tego sezonu w Reserved!