Damskie płaszcze i kurtki Warmii - jz 09/10

Warmia dla Pań na sezon jesień-zima 2009/10 proponuje szeroką i bardzo różnorodną gamę płaszczy i kurtek. Kolekcja zawiera eleganckie płaszcze o długości do polowy łydki, do kolan, skrócone nad kolano, kurtki o charakterze wizytowym, miejskim i całodziennym, ...

Warmia dla Pań na sezon jesień-zima 2009/10 proponuje szeroką i bardzo różnorodną gamę płaszczy i kurtek. Kolekcja zawiera eleganckie płaszcze o długości do polowy łydki, do kolan, skrócone nad kolano, kurtki o charakterze wizytowym, miejskim i całodziennym, począwszy od wczesno-jesiennych nieocieplanych, krótkich i wygodnych, poprzez klasyczne w linii i detalu odpowiednie dla każdej sylwetki, aż do ciepłych, otulających, puchowych, odpowiednich na zimowe klimaty.

Firma eksponuje linię lekko dopasowaną np. w klasycznej dyplomatce; prostą, otulającą linię tuby – szczególnie dobrze komponującą się z malowniczymi kapturami i obszernymi stójkami oraz linię X z talią podkreśloną paskiem lub odpowiednimi cięciami modelującymi. Ważnym elementem w tym sezonie są duże kaptury w różnych formach i wykończeniach oraz obszerne szalowe kołnierze, niejednokrotnie z dodatkiem dekoracyjnych futer naturalnych np. lisów czy jenotów.

Jesienno-zimowe płaszcze i kurtki Warmia dla kobietJesienno-zimowe płaszcze i kurtki Warmia dla kobiet

Szlachetne w składzie tkaniny – wełniane: klasycznie welurowe, lodenowe z dłuższym włosem, prasowane, fantazyjnie tkane kraty i jodełki, boucle oraz diagonale; mieszanki bawełny i syntetyków o satynowym połysku, miękkie imitacje skór o różnych fakturach, tkaniny w stylu techno, fantazyjne pikówki, przestrzenne wytłoczenia – proponowane są w modnych kolorach z gamy zieleni butelkowych, nadal aktualnych fioletów, czerwieni malinowych i bordowych, granatów, czekoladowych brązów, kamelowych beży oraz ponadczasowej i zawsze aktualnej czerni.

Więcej zdjęć kolekcji znajdziecie w naszej galerii poniżej.

Źródło: Warmia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)