Czarno-biała obsesja - pokaz kolekcji Ewy Minge

22 kwietnia 2009 w Arkadach Zamku Królewskiego w Warszawie odbył się wyjątkowy pokaz „Black&White Obsession Luxury Show”, na którym zaprezentowano różne linie kolekcji autorstwa Ewy Minge.

/ 28.04.2009 13:05 POWRÓT DO ARTYKUŁU
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/31.07.2009 15:37
Rewelacyjny pokaz! Strasznie mi się większość rzeczy podoba, ale póki co tylko pomarzyć o takiej garderobie mogę :) Ale połączenie pokazu z tak znanymi markami jak LG czy Rover (o ile dobrze pamiętam) to świetny pomysł! Mam nadzieję, że to nie ostatni tego typu łączony pokaz :)
/30.07.2009 21:17
Ewa Minge dobrze wiedziała, że wywoła szum medialny kolejnym świetnym pokazem. Więc żeby to nie był banalny szum dodała do swoich kreacji nowoczesny sprzęt LG. Każda kobieta może wyglądać jak profesjonalistka. Dobrze ubrana i dobrze wyposażona. Podoba mi sie to zestawienie. Sztuka nowoczesna - tak bym to nazwała.
/05.05.2009 13:36
Podaczas pokazu oprócz kolekcji Ewy Minge i wspomnianego LG (które zaprezentowało gamę swoich produktów od telefonów kom. przez TV i projektory do przenośnych dysków) można było zobaczyć Range Rovery Sport(oczywiście białe i czarne), skutery i rowery Arkus, meble od Mebelplast, a cateringiem zjęły się restauracja Rondo Royal, Smirnoff Black oraz Glengoyne. Wszystko to miało komponować się w atrakcyjną stylową całość i wyszło bardzo dobrze
POKAŻ KOMENTARZE (1)