POLECAMY

Cropp porywa do tańca

Ciuchy dla spragnionych tanecznej ekspresji, idealne zarówno na parkiet jak i na miasto! Zaprojektowana pod okiem prawdziwych tancerzy.
Cropp porywa do tańca fot. serwis prasowy
CROPP ma dla wszystkich spragnionych tanecznej ekspresji wyjątkową kolekcję ciuchów. Coś dla dziewczyn i chłopaków kochających taniec i ruch, Street dance, Street jazz, Hip-hop new style czy Breakdance.

Dziewczyny odnajdą w kolekcji modele, które tworzą idealną całość kolorystyczną i stylistyczną. Bluzki o szerokich rękawach na jedno lub oba ramiona, regulowane dekolty, wydłużane topy z kieszeniami czy bluzki-bokserki. Szerokie, nie krępujące ruchów spodnie i ą la capri z elastycznym, ściąganym pasem.

Poszczególne części garderoby można swobodnie ze sobą zestawiać, co ułatwia również odpowiednio dobrana paleta kolorów: czerń, jasne szarości, biel, pastelowe żółci czy głęboki fiolet .

Kropką nad „i” jest jej jednorodność pod względem nadruków, które poprzez wykorzystane grafiki podkreślają taneczny charakter kolekcji. Również tkaniny i dzianiny dobrano tak, by uwalniać ekspresję tanecznych ruchów i zapewnić wygodę tancerzom. To strzał w dziesiątkę dla każdej prawdziwej „dance-fighterki”, która ceni kobiecość i komfort w niebanalnym miejskim stylu .

Zobacz galerię z ciuchami do tańca!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)