Critics' Choice Movie Awards 2013 - czerwony dywan

Zobacz kto jak się prezentował
Joanna Mroczkowska / 12.01.2013 07:11
Kolejna wielka impreza za nami, a kolejny ranking przed nami. Wybrałyśmy kilka gwiazd, które uznałyśmy za najlepiej ubrane podczas Critics’ Choice Movie Awards 2013.

Na początek musimy pochwalić Jamie King ("Hart of Dixie") oraz Naomi Watts, które postawiły na ponadczasowe, niesamowite, długie kreacje w kolorze czarnym. Jamie King zdecydowała się na cudowną suknię od Jasona Wu, a Naomi Watts od Emilio Pucciego. Obie wyglądały wręcz bosko.

Zwróciłyśmy uwagę również na Anne Hathaway, która w połyskującej sukni Oscara De La Renty wyglądała jak gwiazda Hollywood z lat 20. Kobieca i onieśmielająca suknia wyglądała na niej świetnie. Na bardziej dziewczęcy look zdecydowała się tym razem Marion Cotillard. Francuska aktorka w sukni Zuhaira Murada prezentowała się wyśmienicie.

Najgorzej na gali wyglądała, bezapelacyjnie Elle Fanning. Młoda aktorka jest zbyt niska do tego typu bezkształtnych kreacji. A może wystarczyło założyć wyższy obcas? Zawiodła nas również Eva Longoria. Piękna gwiazda, biorąc pod uwagę chłopięcą budowę, mały biust powinna celować w suknie o innym kroju. Ta niestety sprawiła, że wyglądała nieatrakcyjnie.

Zobaczcie inne gwiazdy i ich kreacje i wybierz najlepszą!