Co założyć na rozmowę o pracę - Modne ubrania - Trendy sezonu

Mamy dla was 5 pomysłów
Karolina Kalinowska / 10.08.2015 06:56

W najbliższym czasie czeka cię rozmowa o pracę i nie masz pojęcia co założyć? Nie martw się! Mamy dla ciebie kilka sprawdzonych rad i 5 pomysłów na modną, a zarazem elegancką stylizację.

Jak wybrać stylizację na rozmowę kwalifikacyjną?

Podstawową zasadą, jakiej powinnaś się trzymać przy dobrze zestawu na rozmowę o pracę jest - niewymuszona elegancja. Tego dnia musisz wyglądać profesjonalnie i stylowo. Przecież zależy ci, aby zrobić dobre wrażenie na swoim przyszłym pracodawcy?

Dobry wyborem będzie klasyczna stylizacja, w której będziesz czuła się swobodnie i pewnie. Na takim spotkaniu zawsze sprawdzi się ołówkowa spódnica, spodnie w kant, marynarka lub nieśmiertelna mała czarna. Oczywiście w tej sytuacji znaczenie ma również stanowisko, o jakie się ubiegasz. Jeżeli aplikujesz do banku powinnaś rygorystycznie trzymać się zasad dress codu. Jeżeli ubiegasz się o angaż w agencji reklamowej, możesz pozwolić sobie na wzorzyste buty lub awangardową torebkę - tutaj liczy się kreatywność, wiec taki akcent zapewne zostanie doceniony.
/fot. street fashion/FREE/
Nadal masz problem z wyborem odpowiedniego stroju? Poszukaj inspiracji w naszej galerii! Znajdziesz tam 5 zestawów, które sprawdzą się podczas oficjalnej rekrutacji w wielkiej korporacji i kameralnej rozmowy o pracę w małej rodzinnej firmie.

Więcej pomysłów na modne stylizacje: