Claudia Schiffer fot. ONS (2)/ by IBG

Claudia Schiffer jak z lat 70.

Topmodelka nosi ostatnio zestawy rodem z epoki Aniołków Charliego! W tym sezonie to strzał w dziesiątkę
/ 08.07.2011 07:59
Claudia Schiffer fot. ONS (2)/ by IBG

Rozpuszczone włosy, wielkie okulary, spodnie dzwony i ta kolorystyka. Claudia jest ewidentnie fanką stylu lat 70. Ubiera się tak na co dzień i musimy przyznać, że wygląda świetnie, zwłaszcza, że od dawna obserwujemy jak wychodzi na miasto w bezkształtnych tunikach i nieprzemyślanych stylizacjach. Tym razem możecie śmiało brać z niej przykład.


Claudia stworzyła wręcz modelowy zestaw. Założyła półprzezroczystą, lekko zbluzowaną koszulę ecru i delikatnie rozchodząca się ku dołowi dżinsową spódnicę na guziki. Do tej podstawy dobrała dodatki, które idealnie dopełniły look - kwiecista apaszka, wisior ze starego złota, brązowe okulary "muchy", torba-listonoszka na ramię, w musztardowym odcieniu i buty na słupku. Brakuje tylko kapelusza z szerokim rondem dla uzyskania 100% stylu vintage.

Tu Claudia postawiła na wygodniejszy look. Niebieskie spodnie dzwony zestawiła z krótkim, mysim sweterkiem z grubym splotem, który wyglądał jakby był samodzielnie robiony na drutach. Do tego zamszowe sandały ze złotymi obręczami, jak u dzieci kwiatów, te same okulary, żólta torba na ramię z frędzlem i szerokie drewniane bransoelty. Chętnie zobaczymy Claudię schiffer w kolejnych stylizacjach inspirowanych latami 70.