Charmsy czyli jak zrobić biżuteryjny zestaw?

Nawet jeśli nigdy nie zajmowałaś się projektowaniem lub robieniem własnej biżuterii, wciąż możesz nosić niepowtarzalne i wyjątkowe zestawy. To taka uproszczona wersja DIY - kup i zrób to sam. To bardzo wyraźny biżuteryjny trend. Wszyscy stawiają na personalizacje, własne hasła i jedyne w swoim rodzaju ozdoby - dowolnie je mieszając, dodając i łącząc.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/30.05.2015 14:23
Ale juz chyba wyszly troche z mody :(
/28.05.2015 18:34
Tez preferuje taki styl, nie lubię na sztywno, ale lubię mieć zawsze jakies ciekawe dodatki czy jakąś wyszukaną bizuterię, np ostatnio znalazlam srebrne kolczyki z kryształem Swarovskiego na Jubilea.pl wyglądają skromnie, są delikatne i bardzo kobiece :)
/28.05.2015 13:15
Ja chyba nie mam wystarczająco samozaparcia, żeby robić sobie biżuterię... Często kupuje na stoiskach, gdzie dziewczyny same robią różne cuda. Albo kupuję przez internet. Niestety jeden z tych sklepów zamknęli ;/ Zostały mi jeszcze charms od Murrano - piękne korale szklane, w swietnej cenie bazowe kolczyki i bransoletki. Mam od nich już kilka rzeczy, a jak mi się znudzą, to oddaję siostrze i kupuję kolejne. To uzależnia ;p Dla chętnych podaję namiary: www.murrano.pl/charms-murrano-cat-111.aspx
POKAŻ KOMENTARZE (2)