POLECAMY

Caterina Personal Stylist

Marka Caterina wraz ze stylistką Monika Jurczyk odmienia Twój wizerunek
Caterina Personal Stylist	fot. serwis prasowy
Inwestycja w wizerunek jest jedną z ważniejszych w naszym życiu, trzeba ją tylko poprowadzić bardzo umiejętnie. Na zrobienie pierwszego wrażenia mamy przecież tylko 10 sekund! Wrażenia, które w dużym stopniu zależy właśnie od naszego ubrania.

Z jakimi problemami w doborze stroju borykamy się na co dzień? Co tak naprawdę sprawia nam trudność przy wyborze ubrania, w którym będziemy nie tylko wyglądać, ale i czuć się dobrze? No właśnie! Najtrudniejsze jest dobranie odpowiednich fasonów do naszej sylwetki. Fasonów, w których będziemy czuć się po prostu sobą i jednocześnie wyglądać w nich „na miejscu” zawsze i wszędzie. Dobrze dopasowane ubranie powinno eksponować nasze zalety bez niepotrzebnej ostentacji.

Problemu by pewnie nie było, gdyby taka wiedza była łatwo dostępna, a szczególnie w miejscach, w których dokonujemy zakupów. Rozwiązanie znalazła marka Caterina za sprawą akcji „Caterina Personal Stylist” realizowanej z firmą „Osa Osobista Stylistka”. OSA, czyli Monika Jurczyk, jako pierwsza w Polsce zaczęła zajmować się doradzaniem klientom indywidualnym podczas zakupów. Teraz wraz z marką Caterina będzie pomagała kobietom określić swoją sylwetkę i dobrać odpowiednie fasony ubrań. Więcej na blog.caterina.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
kto zatwierdził ten artykuł?