POLECAMY

Calzedonia Shaping Modellante - nowa linia modelująca

Wszechstronnie modelująca linia zawiera 8 produktów, które udoskonalają i podkreślają różne partie kobiecego ciała.
Calzedonia Shaping Modellante  - nowa linia modelująca fot. serwis prasowy
Gładkie, kryjące rajstopy modelują uda i okolice brzucha, podczas gdy te same rajstopy w wersji uciskowej modelują całe nogi i nadają uczucie zrelaksowania.

Rajstopy i legginsy typu push-up podnoszą pośladki. Z kolei dopasowane szorty- zarówno z krótką jak i wydłużoną nogawką, mogą być noszone do bardzo obcisłych ubrań i nadal doskonale modelować sylwetkę.

Szczególną uwagę poświęcono także opakowaniom, które zostały zaprojektowane przez słynną ilustratorkę Jacqueline Bissett. Jacqueline jest znana prasie i światowi mody ze swojego eleganckiego i klasycznego stylu. Stworzyła akwarelowe, małe dzieła sztuki, na których zaznaczone są obszary kobiecego ciała modelowane przez dany element bielizny.


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
ciuchy mogą rzeczywiście pomóc sylwetce. raczej byłam negatywnie nastawiona do modelującej bielizny czy rajstop, ale przyjaciółka doradziła mi zakupy w telimenie gdzie majtki wyglądają naprawdę fajnie i seksownie, a jednak modelują. wreszcie brzuszek mi nie wystaje, a z racji zawodu często mam jakieś wyjścia na których wreszcie mogę nosić dopasowane sukienki bo te trapezowe już mi się przejadły