POLECAMY

Cannes 2016: piękne szpilki Blake Lively kupisz w internecie

Gdzie i za ile je kupisz?
Cannes 2016: piękne szpilki Blake Lively kupisz w internecie fot. ONS.pl

Przewidujemy, że 28-letnia Blake Lively zostanie okrzyknięta najlepiej ubraną gwiazdą tegorocznego festiwalu w Cannes. Do 22. maja jeszcze coś może się zmienić, ale my już teraz dajemy jej koronę albo przynajmniej tiarę :)

Gdzie Blake Lively kupuje buty?

Podczas spotkania prasowego filmu "The Shallows", Blake Lively, która aktualnie jest w 2. ciąży z Ryanem Raynoldsem wyglądała pięknie. Miała na sobie krótką sukienkę z ozdobnym bolerkiem projektu Giambattisty Valliego, które uzupełniła designerskimi dodatkami. Kopertówką z perłami od Rogera Viviera, pierścionkiem od Larraine Swartz czy okularami przeciwsłonecznymi od Chanel.

Jednak naszym faworytem są jej szpilki "So Kate" w paski od Christiana Louboutina. Dobra wiadomość jest taka, że możecie je kupić w internecie z dostawą pod nos. Zła wiadomość jest taka, że kosztują ok. 1800 złotych.

Blake Lively
fot. ONS.pl

Więcej nowości z Cannes 2016:

Ubierz się jak Vanessa Paradis w Cannes Ta gwiazda nie ogoliła nóg na festiwalu Kirsten Stewart zmieniła fryzurę

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
W podobnym stylu widziałam niedawno w H&M, też w paski. Kończyłam wizaż i stylizację i zajmuję się na co dzień modą (szyję własne ubrania i tworzę stylizacje) i powiem krótko- takie buty pasują absolutnie do wszystkiego. Klasyczne, trochę z pazurem. I w sieciówkach wcale nie są bardzo drogie.