POLECAMY

Butik Bohoboco już On-Line

Ubrania polskiego duetu Bohoboco od niedawna są coraz łatwiej dostępne dla przeciętnego fana mody.
Butik Bohoboco już On-Line fot. serwis prasowy

Kreacje Bohoboco już od 9 maja można kupić w nowym miejscu w sieci. Kolekcja projektantów Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lach dostępna jest w  autorskim butiku pod adresem www.sklep.bohoboco.com.

Projektanci Bohoboco sukcesywnie umacniają swoją pozycję na polskim, oraz światowym rynku mody. Ich projekty są dedykowane kobietom o różnych sylwetkach jak i w różnym wieku. Aby zwiększyć dostępność swoich projektów, projektanci zdecydowali się na uruchomienie butiku w sieci. Dzięki temu fashionistki,  którym bliski jest styl Bohoboco, mogą kupować ubrania z metką projektantów w ich wirtualnym domu mody.

Znaleźć można tu wszystkie modele z najnowszej kolekcji Bohoboco SS2012 oraz buty z konceptu Boholoft. Strona pozwala na wygodne przeglądanie kolekcji oraz szybkie dokonywanie zakupów. Kreacje projektantów dostępne są również w butiku przy ul. Mokotowskiej 71 w Warszawie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
wydaje mi sie , ze ceny sa wrecz nieprzyzwoite,, ktoz zarabia takie pieniadze! mam na mysli te bohoboco ... przeciez tooooo nie givenchy ,,,,,