POLECAMY

Faceci wolą blondynki...?

Czy to prawda?
Faceci wolą blondynki...? fot. ONS

Mam ciemne włosy, dlatego zawsze czułam solidarność z gwiazdami, które są szatynkami, czy brunetkami. W końcu "Faceci wolą blondynki…?" - bardzo dawno temu po obejrzeniu tego filmu myślałam tak samo, ale jest tyle przepięknych kobiet z ciemnymi włosami, które równoważą ten pogląd.

Bo, czy ktoś dorówna Elizabeth Taylor, czy Joan Collins? Albo aktualnym pięknościom jak Miranda Kerr, czy Natalie Portman? Może i tak, ale nie zmienia to faktu, że ciemne włosy są seksowne, eleganckie i właśnie dlatego warto podkreślać ich kolor.

Do pielęgnacji ciemnego koloru zachęcamy do sprawdzenia, naprawdę skutecznej linii Wella Pro Series Colour. Produkty te chronią włosy farbowane przed uszkodzeniami spowodowanymi czesaniem i stylizacją. A jednocześnie pomagają zachować wielowymiarowy, głęboki i wyrazisty kolor. 
Zaś do utrwalania fryzur w stylu gwiazd polecam linię Wellaflex Połysk i Trwałość. Linia zawiera składniki odbijające światło, dzięki czemu sprawia, że włosy są pełne naturalnego blasku. A to naprawdę ważne, w szczególności dla szatynek i brunetek.

 
Tagi: Wella
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)