Już jest! Przyszłoroczna kolekcja BOSS - pre-fall 2015

Zobaczcie już teraz!

Chociaż dopiero zbliżamy się do prezentowania trendów na wiosnę i lato 2015, topowe marki są o krok dalej. Prezentujemy zatem kolekcję damską BOSS pre-fall 2015, która obowiązywać będzie już u schyłku lata. Jason Wu, dyrektor artystyczny niemieckiego domu modu BOSS wykorzystuje motywy szycia męskiego, jako punkt wyjścia dla swojej ostatniej kolekcji dla kobiet. Miesza je z fundamentalną kobiecością – ten miks jest już niemal ikoniczny i doskonale pasuje do stylu marki.

BOSS kolekcja damska pre-fall 2015

Motywem przewodnim jest minimalistyczna krata, widoczne są wpływy męskiej mody. Androgyniczne kroje pasować będą do kobiet pewnych siebie, które lubią eksperymentować i bawić się stylem. Monochromatyzm, piękne żakardy i szyfony nadają całości luksusowego smaczku. Kolejna kolekcja już w sumie nie tak świeżo upieczonego "head designera" okazuje się bardzo udana. A wy jak uważacie?

Więcej mody z wyższej półki:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
ta czarna sukienka całkiem ciekawa, chociaż spódnice strasznie staromodne. dużo bardziej podobają mi się kolekcje z naszych sieciówek, chociaż wolę ubierać się tak żeby na ulicy nie spotkać drugiej dziewczyny w tej samej sukience. jeśli też tak lubicie to buszujcie po sklepach internetowych, np Sugarfree