POLECAMY

Boska Justyna

Justyna Steczkowska ma wspaniały głos, idealną figurę i zawsze oryginalne kreacje. Nie pozostaje nic innego, jak się nią zachwycać!
Zwróciła na siebie uwagę występem w „Szansie na sukces”. Gdy śpiewała przebój Maanam „Boskie Buenos”, podobał się nie tylko jej głos, ale także efektowna kreacja – w starym stroju gimnastycznym porobiła dziury, na głowie miała wielki cylinder.

Później z upodobaniem nosiła powłóczyste suknie z dzianiny, projektowane przez Dorotę Szumińską. Ostatnio jest częstą klientką projektanta Macieja Zienia. Ponieważ kocha modę, czasem współprojektuje swoje sceniczne kreacje. Uwielbia czarne ubrania i buty na obcasach – kupuje je w Nowym Jorku albo w warszawskiej Artystycznej Pracowni Obuwia – kultowym zakładzie szewskim.

Jej styl można scharakteryzować krótko: 100 procent kobiecości! Stroje dobiera tak, by podkreślić szczupłą talię i rewelacyjne nogi. Uwielbia kupować ubrania, ale też często pozbywa się tych, które wyszły z mody. „Nie znoszę chomikowania w szafach”, podkreśla. Dziś Steczkowska uznawana jest nie tylko za jedną z najlepszych polskich wokalistek, ale także najlepiej ubraną gwiazdę.               

Styl Justyny
  • Jeżeli spodnie, to wyłącznie bardzo wąskie rurki, które podkreślają smukłe nogi artystki. Jej ostatnie odkrycie to supermodne w tym sezonie szorty.
  • Buty lekkie i wyłącznie na wysokim obcasie. Ideałem są kilkunastocentymetrowe szpilki.
  • Żadnych ubrań luźnych, szerokich i workowatych.
  • Krój powinien podkreślać linię biust – talia – biodra.
  • Bez nadmiaru dodatków. Nic nie powinno odciągać wzroku od zgrabnej sylwetki. Jeśli już biżuteria, to najlepiej długie kolczyki albo oryginalny pierścionek.
  • Głębokie dekolty! Są kobiece i pięknie eksponują kształtny biust Justyny.


Ikony mody - podyskutuj na forum
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/10 lat temu
mi tam sie podoba,slicznie spiewa i tanczy,widzialam na plejadzie jej taniec,i jest bardzo zgrabna
/10 lat temu
zachowuje się tragicznie, nie jest poprostu sobą..pewnie musi udawać inną :)
/10 lat temu
niestety, ale jej nos wszystko psuje, cały wizerunek...
POKAŻ KOMENTARZE (3)